Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegánok csak vegánokkal járnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegánok csak vegánokkal járnak?

Figyelt kérdés
Van rá esély, vagy inkább ne is próbálkozzak vegán lánynál mindenevőként?

2016. júl. 21. 12:30
 1/9 Dreed ***** válasza:
0%
tanulj meg helyesen írni elsőnek...
2016. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem érdemes.

Egyszerűen nem tűrik el, ha húst is eszik valaki (ja szóva teszi, ha nem, akkor is).

2016. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
És mondjuk szopásnál kiérzi az ízemből egy vegán csaj, ha húst ettem?
2016. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Milyen problémát találtál, kedves első?
2016. júl. 21. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez személyfüggő, nyugodtan próbálkozz, aztán majd megmondja, ha neki probléma, hogy mindenevő vagy.
2016. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Akit én ismerek, és vegán, az olyan szinten fanatikus, hogy már azon csodálkoznék, ha van olyan pasi, aki ezt tolerálja.


Ha már volt kérdés: igen, szo.pásnál is kiérzi, meg se próbáld becsapni, már az izzadságod szagából leveszi, ha mostanában húst ettél.


Semmit nem eszik, ami állati eredetű, nem kerülhet ilyen a szervezetébe, de úgy értsd, hogy a bélyeget se nyalja meg, mert az enyv csontból készül, és hisztériás rohamot kap, ha kukac van a befőttben. Soha nem csókolna meg egy húsevőt, pont ezért.


Az más, ha lazább vegetáriánus étrendet követ (tej belefér, esetleg tojás is), és mondjuk nem néz úgy rád, mint egy gyilkosra, ha csinálsz egy rántottát.

2016. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Jobb, ha nem próbálkozol. Nem azért, mert ő nem jönne össze veled (bár az is meglehet), hanem mert aki vegán, az nem lehet normális.
2016. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, hogy nem vegán, csak az, hogyha át akar állítani a vegyes étrendre. (volt már ilyen). Ezt az egyet utálom csak.
2016. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is vegán voltam, amikor összejöttem a barátommal, semmi probléma nem volt belőle, de a legtöbben finnyásak rá. Bár szerintem az ilyenek akkor maradjanak is egyedül.
2016. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!