Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baba akarása vagy a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baba akarása vagy a párom a fontosabb/erősebb?

Figyelt kérdés

Szeretnék gyereket, de a jelenlegi párommal nem lehet. Örökbefogadás a részéről szóba sem jöhet. De nekem nagyon erős az az érzésem, hogy babát szeretnék.

A kérdésem tehát:

Maradjak vele vagy keressek mást?

Nagyon szeretem, de ez így lehangoló számomra. Segítenének? Csak ez a dolog miatt megérné eldobni? Nem akarom őt elveszteni, de egy baba engem a világ legboldogabb asszonyává tenné. Előre is köszönöm a válaszokat! 25/N


2016. júl. 21. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Indiszkrét kérdés: Mivel foglalkozol, milyen sikereket értél te el az életben, ha te a kiteljesedésedet, boldogságodat ennyire egy babában látod?
2016. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van mesterséges megtermékenyités is, meg ezer más program. Keressetek fel egy ilyen orvost és vele beszéljétek meg a lehetőségeket. Biztos sikerülni fog. Ne csak egy vizsgálattal elégedjetek meg.
2016. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos csak és kizárólag rajtad múlik. Én nem igazán vagyok babaközpontú egyén. Alapvetően nem zárkózom el a gyerekvállalástól, de csak olyannal szeretnék gyereket vállalni akit tényleg szeretek. Nyilván párkeresésnél szempont az, hogy a partnerem se zárkózzon el a gyerekvállalástól, de ha már odáig eljutunk, hogy babát szeretnénk és kiderül, hogy nem lehet emiatt én nem keresnék mást, mert enélkül is boldog tudnék lenni. De ezt viszont neked kell mérlegelned, hogy számodra mi az ami fontosabb. Neked kell eldöntened, hogy gyerek nélkül tudsz-e boldog lenni. Ha úgy érzed nem, akkor talán mást kellene keresned.
2016. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A lombik számára nem jöhet szóba ugyanúgy mint az örökbefogadás sem..

Kereskedelem és marketing a szakmám, pultos pénztárosként dolgozom

2016. júl. 21. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Sosem leszel boldog gyerek nélkül. Hagyd el a fenébe, ha annyit nem tesz meg érted, hogy hozzájáruljon az örökbe fogadáshoz vagy a mesterséges megtermékenyítéshez. Egyszerűen nem szeret eléggé. Később bánni fogod, hogy egy ilyen önző alakkal kezdtél, és rápazaroltál éveket.
2016. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:

Keress mást. Ne húzd a párodat ezzel. Nyilvánvalóan a baba a legfontosabb a számodra, kissé avittas értékrendben nőhettél fel. Esetleg faluba, kisvárosba laksz?


Szóval hajrá! Inkább légy tisztességes, semminthogy a szomszédjózsi legyen a gyerek apja.

26/F

2016. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
6-os, micsoda baromság, hogy régimódinak tartod azt az értékrendet hogy egy nő 25 éves kora után gyereket szeretne vállalni. Szerintem meg az a természetes, ha egy nő gyereket szeretne. Sok ember egyszerü munkakörben dolgozik, nem lehet mindenkiből karrierista, szükség van az ő munkájukra is, ezt nem szabadna igy leértékelni. Szükség van akár takaritókra is, meg fodrászokra is, meg mindenféle területre, azért mert nem épp atomfizikusi posztra készül és karrierjét akarja épiteni, azért még lehet valaki értékes ember, olvasott és intelligens és akarhat 25 évesen gyereket. A gyerek felnevelése az egy nagy öröm és sokan nem adnák fel ezt az életre szóló élményt pl. egy jól fizető munkakörért sem. Szerintem teljesen normális hogy ebben az életkorodban gyereket szeretnél és ezt beszélt meg a pároddal, és ha ő nem akar megtenni mindent ezért, akkor szakitsatok. Néha egy kapcsolathoz nem elég a szerelem, meg hogy szeretjük egymást, hanem egy életutat szeretnénk bejárni. Ha nálatok nincs meg ez a közös életut, hogy egyformán gondolkoztok egy gyerekvállalásról akkor ez akkora dolog hogy ez miatt szakitsál vele. Ezt rá erőltetni sem szabad senkire.
2016. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves utolsó előtti. Semmi köze annak hogy hol nőttem fel, hogy mennyire fontos a baba nekem. Azért szeretnék mert rosszul neveltek és sokszor bántottak a szüleim. Én egy embernek szeretnék adni életet. Olyat amiről álmodtam. Készen állok rá. Igen mostmár ki merem ezt jelenteni.


Többiek! Azt mondjáktok akkor a szakítás lenne a megoldás.. nehéz.. kicsit önzőnek tartom így magam. Mi erről a véleményetek? Ne legyen lelkiismeret furdalásom amiatt hogy ezért otthagyom!??

2016. aug. 1. 15:02
 9/9 Noren1989 ***** válasza:

"Azért szeretnék mert rosszul neveltek és sokszor bántottak a szüleim. Én egy embernek szeretnék adni életet."


Ezekben a mondatokban nincsen mi. Nincsen párod, csak a te vágyaid. Rákényszerítenéd?


Utolsó előtti voltam. Számomra igen, az is egy tényező, hogy ki hogy nőtt fel, s mit szeretne egy kapcsolatban kompenzálni!

2016. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!