Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért esik ez még mindíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik ez még mindíg ennyire rosszul?

Figyelt kérdés

A kisfiam egy éves az apja se szó se beszéd a születése előtt lelépett úgy, hogy nem adott magáról élet jelet és nem is tudtam hol van. Aztán amikor előkerült magyarázat nélkül elhagyott.

Megszületett a fiam de soha nem látta még, talán csak képen.

Most úgy tűnik párja van és boldog... mintha nem is volna egy fia akit elhagyott...

Számomra borzasztóan esik, hogy nem akarja megismerni a fiát és, hogy soha nem fog magyarázatot adni a tőrténtekre.

Miért esik ez ilyen rosszul pedig eltelt egy év... vagy ez örökre tüske marad bennem?



2016. júl. 20. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez örökre rosszul fog esni. De gondolom nem volt jó a kapcsolatotok, ha így lelépett. Próbálj meg új életet kezdeni.
2016. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem idővel elhalványul. Egy ilyen ember jobb is ha nem része az életeteknek. Egy igazi apa, férfi szerintem az ilyen viselkedés előtt értetlenül állna. Aki nem, az egy szar ember. Értük nem kár, hidd el. Hülyeség hogy mindig kell a szülő. Vannak szülők, akiknek a példája pont hogy nem kell, sőt, kifejezetten káros lenne. Mit mutathatna egy ilyen ember a gyerekének, ameddig az ilyen mentalitásnak akár a csírája is megvan benne?
2016. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, biztosan benned lesz mindig, és nagyon sajnálom, de remélem jön majd egy rendes férfi, aki elfeledteti veled és boldog leszel.

Gyerektartást muszáj fizetnie, én simán feljelenteném.

2016. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért kellett ilyen emberrel gyereket állalni? A gyereknek lesz rossz később amiért az apukáját nem érdekli.
2016. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Normális jó kapcsolatunk volt ezért esett ez ennyire rosszul, hisz közösen vállaltuk a babát és semmi jelét nem mutatta, hogy ebből ő ki akar szállni...

Egyszerűen csak lelépett....

2016. júl. 20. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!