Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha folyton eszembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha folyton eszembe jut az exem (kb napi szinten) és ki akarom verni a fejemből?

Figyelt kérdés
Tehát azt az elején szeretném tisztázni hogy nem azért gondolok rá mert még mindig szeretem hanem más miatt. De kezdjük az elején: Szóval 15 éves voltam amikor megismerkedtem egy fiúval (ő az exem).Mikor összejöttem vele még tapasztalatlan voltam. Mármint nem ő volt az első pasim de na szóval értitek...szüz voltam. És folyton olyanokat kérdezgetett tőlem, hogy mikor akarom már csinálni szinte más beszédtéma nem is volt. Jó oké megértem hogy ő akarta volna de ő pedig megérthette volna hogy még nem állok rá készen. Főleg nem 2-3 hét járás után (összesen 2 honapig jartunk) Szóval nagyon nyomulos volt. Mai fejjel egyből levágnám hogy csak szexet akar de akkor ez sajnos nem esett le egyből. Csak amikor már majdnem késő volt. Egyik delutan ugyanis majdnem megeröszakolt. A dolog ugy történt hogy minden nap suli után nála voltam. Filmeztünk beszélgettünk elvoltunk erre arra stb. Aztán egyszer néztük a filmet és rámmászott. Elkezdett csókolgatni, fogdosni stb én meg probáltam leállitani de minnél jobban kapáloztam alatta ő annál erősebben szoritott a végén már ugy éreztem mintha satuba lenne a kezem. Utána ott volt az ujjainak a nyoma a csuklómon. Már sírtam de ő csak mondogatta hogy maradjak már csendben mert élvezni fogom meg hogy ha hangoskodok megbánom meg stb. És mikor már ugy levetköztetett hogy csak fehérnemü volt rajtam nagyon megijedtem és felsikoltottam mire berohantak a szülei hogy mit csinálunk. Mondanom sem kell irto megalázó volt ott állni a szülei előtt egy szál fehérneműben. De végül is örültem hogy otthon voltak mert talán ez volt a szerencsém és ezért nem történt végül meg. Bele se mertem gondolni mi lett volna ha nincs ott senki. De nem is ez fájt a legjobban hanem hogy megtudtam utána hogy csak azért akart lefektetni mert a haverjával irtak egy listát olyan lányokrol akikröl még tudták hogy szüzek és fogadtak hogy egy bizonyos idön belül melyikük fekszik le többel. És gondolom nem akart vesziteni. Undorito volt soha életemben nem éreztem magam annyira megalázva. Senkinek sem beszéltem róla mert egyszerüen nem birtam. Csak a mostani barátomnak mondtam el nagyjábol a dolgot. Vele 4 éve vagyok együtt kb fel évvel az exem után jöttünk össze. Elég komoly a kapcsolatunk. Majd nem egy évet várt rám. Az első évfordulonk előtt pár nappal feküdtünk le mert ugye nekem nehéz volt a multam miatt. De várt rám. 4 év alatt egyszer sem csaltuk meg egymást van egy egy éves kisfiunk aki elég korán jött mert 18 évesen szültem de nem bánom mert szerelemgyerek és nem egy egyéjszakás kapcsolat szüleménye és a barátomnak eszében sincs otthagyni ugy vigyázott rám amikor terhes voltam mint egy porcelánbabára meg azota is. Egyébként azota megkérte a kezem is jövő hónapban lesz az esküvőnk szoval jol megvagyunk de nekem folyamat eszembe jut az exem. De nem ugy hogy jaj de hiányzik vagy hogy még szeretem hanem inkább ilyen undorral gondolok vissza rá. Talán a történtek miatt. Kisért s mult de fogalmam sincs hogy lépjek tul rajta. Nem akarok folyton ezen rágodni boldog akarok lenni és nem rá gondolni de nem tudom hogyan léphetnék túl :((

2016. júl. 20. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a konkrét kérdés?


"Mit tegyél, hogy kiverd a fejedből?"


Nincs erre egy recept. Ha ekkora traumát okozott akkor nyúlj a zsebedbe és keress fel egy erre szakosodott pszichiátert.

2016. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok a babához meg az esküvőhöz :)

Sajnos csak az lehet a megoldás hogy vagy elmesz pszichiáterhez vagy megpróbálod magadban ezt lerazni. Tudom miről beszélsz,engem gyerekkoromba kétszer megeroszakoltak,sajnos végig kíséri az életem,és nehéz a szexuális életem :(

2016. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem mondd el olyan embereknek akikben megbízól és ők is meg fognak nyugtatni. De ha mégis rá gondolsz akkor jusson eszedbe, hogy ugyanakkor baromi szerencsés vagy, mert van egy gyereked, és egy megbízható pasid!!!(A másik nagy szerencséd az, hogy igazából nem is erőszakolt meg, és szerintem nem érdemes a múlton nagyon sokat gondolkodni:Tanulj a tegnaptól,élj a mának, és reménykedj a hónapban.!!!!


Remélem hogy segítettem...

2016. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!