Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az felszínes ha azt akarom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az felszínes ha azt akarom, hogy a párom is elvégezzen egy egyetemet, azért, hogy a jövőnk biztosabb legyen és könnyebben tudja segíteni a családját?

Figyelt kérdés
Szeretek előre tervezni és talán ez jobb alap lenne az életünkhöz, de szerinte ez felszínes viselkedés. Mert szerintem ha mindkettőnk szerez diplomát akkor nagyobb a valószínűsége, hogy jobban boldogulunk majd a jövőben.

2016. júl. 22. 16:38
 1/8 Költőnő? ***** válasza:
54%

Erre mondjuk nem vennék mérget. Csak egy diploma önmagában nem garantál jó fizetést. Szakirányon sok múlik, de elsősorban inkább az életrevalóság dönt.

Értsd; gazdasági esetleg a kedvesed egy tejbetök, akkor egy plusz papírral is csak egy tejbetök lesz.

2016. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Egyértelmű, de nekem 8 ált van. Ettől függetlenül, a munkahelyeimen, mindig többet kerestem, mint a középvezető mérnökök.

Na és van pár ismerősöm diplomával és sehol sem tartanak.

Maga, az egyetem elvégzése, semmire nem garancia.

2016. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem felszínes, a mai világban ez teljesen racionális gondolkodás. Van, aki úgy áll hozzá az élethez, hogy majd csak lesz valahogy. A leírtak alapján te nem ilyen vagy.
2016. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azert ez nem ilyen egyszeru es szaktol is fugg.

En jartam egyetemre,megis kevesebbet keresnek,mint nemelyik szakmunkat vegzett ismeros.

2016. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal semmi baj nincs, ha bátorítod őt, hogy elvégezzen egy egyetemet. Nem lesz tőle kevesebb.
2016. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs hozzá affinitása, teljesen felesleges.
2016. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, mert nem egy diplomától fog tudni titeket eltartani, párom szakmunkás, én meg diplomás vagyok, eszembe nem jutna iskolába járatni
2016. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem felszínes csak szimplán hülyeség,az anyagi biztonság nem a diplomától függ,de ez a gondolkodás nagyon is jellemző a pusztán elméleti tudással rendelkező emberekre akik csak a magas fizetésben tudnak gondolkodni.
2016. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!