Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalok! Amikor nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalok! Amikor nálatok alszik a párotok hogy néznek ki az esték es a reggelek?

Figyelt kérdés
Miket csinaltok stb... :)
2016. júl. 22. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez mindenkinél más. Nálam például az esték mondjuk közös fürdés/tusolás, egy kis filmnézés összebújva, szex. Reggel semmi különös, bár néhanapján jó lett volna egy kis reggeli móka. Mint az kiderült, én szeretem ezeket az összebújós programokat amikor este és reggel kettesben vagyunk, de nem igazán vagyok az a sülve-főve együttlevős típus. Szabad tudni egyébként, hogy pontosan miért is olyan fontos ez? :D
2016. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Estéken vagy sétálunk még, vagy barátokkal ülünk be valahova, aztán hazamegyünk, bújás, filmek, aztán megpróbálunk aludni, de úgyis még minimum 1,5 órát beszélgetünk :D Általában reggel szexelünk, akkor utána reggeli, fürdés, bújás, mindenki megy a dolgára.
2016. júl. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1: biztos kedves anyuka/apuka kemkedni, esetleg lehordani akarja a kolyket. Miazhogyramersznezniamasiknemre?!
2016. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!