Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is játszik a párjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is játszik a párjával bulikban, hogy akkor szedik fel egymást?

Figyelt kérdés

Jó, lehet furán hangzik, meg kicsit perverz is, de szoktunk olyat csinálni a barátommal, hogy ha valahol bulizni vagyunk, és ő elmegy mosdóba vagy italért, addig én ott maradok társasággal, és úgy kezd velem flörtölni, mintha most szúrt volna ki magának. Ezt fordítva is szoktuk, szóval én is elé táncolok, vagy megszólítom, hogy szia, mizu? Vagy ilyesmi.

Mások is csinálnak ilyet?

18L (23F)



2016. júl. 23. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Még nem csináltam ilyet, de küldd már el szarni a pasidat, addig lekúrlak a terem végében. :D
2016. júl. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, poenbol. Ritkan birjuk ki rohoges nelkul.
2016. júl. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!