Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek sikeres távkapcsolata volt, illetve össze tudott költözni a párjával?

Figyelt kérdés
Eddig csak és kizárólag távkapcsolataim voltak, (110-130km-re) de sajnos egyik sem jött össze, pedig úgy éreztem én megtettem minden tőlem telhetőt. Mekkora esély van egy távkapcsolatra szerintetek napjainkban?
2016. ápr. 17. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
25
2016. ápr. 17. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:

1 évig távkapcsolatban voltam, majd összeköltöztünk. Kiderült, hogy nem bírjuk egymást elviselni együtt lakva, úgyhogy fél éven belül szakítottunk.

Azóta volt egy normál kapcsolatom majdnem 4 évig, és éppen most készülök belemenni egy újabb távkapcsolatba. Majd kiderül, hogy ebből mi lesz, de bizakodó vagyok.


Az nem elég, ha csak te teszel meg mindent, mindkét félnek akarnia kell.


24N

2016. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi fél év után költöztünk össze.Persze tudom nem sok idő és a szerencsének is köszönhető,hogy jól választottunk és nem volt gond az együttéléssel sem.Azért nyilván összecsiszolódni nem a legegyszerűbb volt,de igyekeztünk kisebb hibákat nem felnagyítani,olyan súlyos ellentétek meg nem voltak köztünk.7 éve vagyunk együtt és már házasok.

30N

2016. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 1 év távkapcsolat után költöztem ki hozzá (több 1000km-ről volt szó) de kevesebb mint 2 évig bírtuk egymás mellett. Örülök hogy vége lett. huszonéves voltam, és most is az vagyok, de többet nem mennék bele távkapcsolatba.

Fiatalok vagyunk, előttünk a világ, inkább keresek olyan embert aki a közelemben van és akivel igazán meg tudjuk ismerni egymást. Én erre azt szoktam mondani hogy könnyű úgy valakit szeretni aki távol van tőled. Persze lehet hogy működhet, nem ítélnék el senki emiatt, de nagyon nem nekem való. És szerintem nem is a fiataloknak.

2016. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!