Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szoktatok kezdeményezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szoktatok kezdeményezni egy nektek nagyon tetsző férfinál?

Figyelt kérdés
Ha facebookon megláttok egy helyes férfit, aki nincs kapcsolatban, előfordult már, hogy bejelöltétek/ráírtatok?
2016. ápr. 8. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Ilyesmiből sose csináltam nagy ügyet :)

Bár nem keresgélek direktbe emiatt facebookon. De volt már, hogy tévedésből bejelöltem valakit (azt hittem ismerem, de kiderült, hogy félrement a dolog :) ), aztán ha már a véletlen összefújt minket, elkezdtünk dumálni. Ő a jelenlegi párom, és életem legjobb "hibája" volt az a jelölés.

2016. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Facebookot nem használom ismerkedésre, de ha valaki vonz és szabad a pálya, akkor nem gond, hogy megtegyem az első lépést.
2016. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

"tévedésből bejelöltem valakit"

Tudod kit nézzél madárnak!

2016. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Mert? :) Karácsonyi bulin beszélgettem egy sráccal, de nem emlékeztem a nevére. Egyik ottani ismerősnél néztem, hátha megtalálom. Mostani párom hasonló kaliberű, de az arcát nem lehet rendesen látni a profilképén. Bejelöltem, mert az alkata, hajszíne, fazonja stimmelt. Mikor kiderült a tévedés azonnal visszakoztam, hogy sajnálom a félreértést, nem akarom zaklatni. Ő azonban felvetette, hogy ettől függetlenül megismerkedhetnénk. A másik sráccal semmi olyasmi nem történt, csak az egyetemi dolgokról, kutatásairól beszélgettünk.

Párommal hamar megtaláltuk a közös hangot, így a másik sráccal nem is foglalkoztam tovább. Néha összefutunk az egyetemen, szia-szia és megyünk a dolgunkra.

Tényleg téves jelölés volt, korábban nem is találkoztunk, pedig egy tanszéken vagyunk.

2016. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
interneten semmiképp se, élőben talán
2016. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem volt hozza batorsagom.
2016. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Egyszer , még fiatalabb koromban, de látásból ismertem. Vadidegent nem jelölnék be, csak ha tudom, hogy kicsoda.
2016. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer történt ilyen, nem is olyan rég. Bár mi már előtte ismertük egymást, sőt tetszünk is egymásnak, de mégis szépen lekoptatott pár nappal azután miután ráírtam.
2016. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!