Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megtudod egy 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudod egy 29 éves srácról, aki elhívott randevúra, hogy sosem volt barátnője, mit gondolsz?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi negatívat nem gondolnék róla. Ha szeretne róla beszélni, meghallgatnám, hogy mit gondol erről, de ezen túlmenően nem elemezném a helyzetet.
2016. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem gondolnék semmi különösre.

Nem hinném, hogy előítéletekkel kellene egy randira mennni. :) Ott úgyis megismerem egy apró részletét az illetőnek, a többi pedig a jövő zenéje.

2016. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szokatlan, de úgyis elmondja majd, hogy miért alakult így az élete.
2016. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom neten ismerkedtetek meg, és csak képen láttad, vagy még azon sem. Valószínűleg élőben csúnya vagy alacsony.
2016. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy csak így alakult. Az is lehet, hogy defektes, de egy olyan srác is lehet simán defektes, akinek már volt egy csomó barárője. Ha tetszik a srác, én a helyedben elmennék.

A mostani barátomnak én vagyok az első barátnője 23 éves volt, amikor összjöttnk, igaz, hogy a 23 meg a 29 az nem ugyan annnyi, de én is furcsáltam, mert szerintem minden meg van benne, ami egy lánynak kell. És már 1 éve nagyon jól működik a kapcsolatunk.


Szóval szerintem ez nem fogjon vissza

2016. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogy van vele valami problema. Vagy kulsore--bar ha randi hivasig eljutunk,akkor csak lattam minimum egy kepet--vagy belsore,ami eselyesebb.! (Joval eselyesebb szerintem ez,mint az,hogy a kulsovel van valami. Az osszes ilyen ismerosomnek kivetel nelkul a belso dolgaival voltak igen nagy problemak.)

arra gondolnek,hogy 0onbizalma van,es teli van kisebbsegi komplexusokkal.


bocs. Ez a velemenyem.

2016. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gondolkodtam, hogy írjak-e részletezést, de akkor a válaszok függvényében most pótolom: ez a srác én vagyok, s csak személyesen ismerkedem.
2016. júl. 23. 21:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban örülnék, mintha már ötven nővel lett volna. Semmi rosszat nem gondolnék.
2016. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Theressita ***** válasza:
Régebben randiztam egy ilyen sráccsal. Semmi gond nem volt vele, belé is szerettem. Azt már csak margóra, hogy végül egy idő után ő nem kért belőlem :-) Ma már nős és boldog.
2016. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld!
2016. júl. 26. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!