Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális egy majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális egy majdnem negyvenes pasinál ez a viselkedés? Mit szeretne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác (majdnem 40 éves), akivel nagyon jó, baráti viszonyba kerültünk. A "kapcsolatunk" elejèn leszögetzük, hogy egyikünknek sem jön be a másik. Nem is volt baj sokáig, mert bulizni mentünk együtt, egy baráti társaságba járunk és párszor átjött kávézni meg dumálni. Az utóbbi 1 évben csinálja azt, hogy ha kicsit többet iszik a kelleténél akkor ölelget (ami nem zavar, mert meg szoktam ölelni a barátaimat), és belemászik az aurámba amit viszont nem nagyon szeretek. Párszor már megpróbált megcsókolni is, meg újabban rászokott arra is, hogy a fenekemet fogdossa és elmondja, hogy mit csinálna velem ha kettesben lennènk.

Buli után mindig megpróbálom megbeszèlni vele a dolgokat, de "nem emlèkszik" arra amit előző este mondott vagy csinált. Mondtam neki azt is, hogy ne találkozzunk, mert ez így nekem is ciki, nem akarok tőle semmit annak ellenére, hogy emberileg nagyon szeretem.


Amikor találkozunk bulin kívül akkor csak 2 puszit ad és kifejezetten távolságtartó, talán telefonban szokott néha szexuális tartalmú vicceket elsütni.

Nem vagyok ronda, de arra nem tudok rájönni, hogy rèszegen azért mászik rám, mert kell neki egy "barátnő" vagy azért mert akarna valamit amit nem tudunk megbeszèlni.

Ötletek?


2016. júl. 24. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Te milyen srácról beszélsz?
2016. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem teljesen értem a kérdést, de azt hiszem nálam a férfi az egy kicsit más kategória mint ez a pasi és így szerettem volna érzékeltetni. :D
2016. júl. 24. 16:15
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
40 éves srác???
2016. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Fentebb már leírtam, hogy miért ilyen bênán fogalmaztam meg az elejét, ne ezen legyetek már kiakadva! :D
2016. júl. 24. 16:16
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem lehetsz egy túl okos nő.:( Hány éves vagy?
2016. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyértelmű ,hogy az ital hatására kijön az őszinte énje és az hogy tetszel neki mint nő, és többet akarna. Beraktad barátzónába és a szerencsétlen folyamatosan reménykedik,hogy egyszer csak kikerülhet ebből. Megszakítani nem akarja a kapcsolatotokat mert a reménytelen szerelem is jobb neki mint a semmi.
2016. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten az "okosságomról" szól a kérdés, igazából azoknak a pasiknak érdekelne a véleménye akik szintén ilyen bénán intézik a dolgaikat a nőkkel vagy akik nem tudnak személyesen őszintèn ès normálisan kommunikálni.

A koromnak szerintem jelen esetben nincs jelentősége.

2016. júl. 24. 16:20
 8/14 A kérdező kommentje:
6! Köszönöm, hogy Te a lényeget ragadtad ki. :)
2016. júl. 24. 16:20
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy szerencsétlen paller,piásan száll inába a bátorsága. Nem is törődnék vele soha többet.
2016. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéltétek hogy barátság. Én elkerülném akkor amikor iszik.
2016. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!