Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek többet akar tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többet akar tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy srác...kicsit ittunk és nála kötöttem ki. Szexeltünk egy nagyon jót majd ő másnap vissza indult külföldre.

Folyamatosan beszélgetünk amikor egyikőnk sem dolgozóik reggelente üzenetet kapok tőle hogy hiányzok csókol és hasonló reggeli üzenetek. Fogalmam sincs mit gondoljak. Többről nem volt szó csupán annyit kérdezett pár hónap múlva lennék-e a barátnőd de tudni kell hogy most léptem ki egy tartós kapcsolatból.


2016. júl. 25. 08:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként 6 éve ismerjük egymást és eddigi nem vonzódtunk egymáshoz.
2016. júl. 25. 08:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Honnan tudhatnánk, hogy mit akar? Meg kéne kérdezni tőle.

Ismétlést biztos akar.

2016. júl. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem szerelmes ennyi !Ha nem lennél fontos neki akkor nem venné a fàradtsàgot hogy írjon neked!Kapcsolatot nyilvàn ilyet csak ugy egy pasi nem kérdez ha neked ez sok akkor mond meg neki hogy nem akarsz most komoly kapcsolatot !
2016. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!