Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyesmire egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyesmire egyáltalán rákérdezni egy fiútól? De úgy, hogy megmondja mit akar. L

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek már régóta barátnője van. Folyamatosan teszi a szépet, mior milyen módon, de nem tudom konkretizálni az okát. Hogyan lehet erre rákérdezni?


Jó, persze már próbáltam, de olyankor azt válaszolja: "csak érdekel" esetleg "kíváncsiságból". Nagyon ügyesen kibújik a válaszok, meg alapból minden helyzet alól. Az a típus, aki kicsit alattomos, sunyi, de akivel akar rendes is tud lenni.


2016. júl. 25. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz egy alattomos, sunyi és gerinctelen embertől?
2016. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

“Már régóta barátnője van.“ Itt a pont.

Majd ha akar valamit,közli veled,ha veled akar lenni,a tudomásodra hozza nyíltan, ja,természetesen szakít a barátnőjével.

2016. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha van barátnője, akkor elég görény módon viselkedik vele. Gondolom veled is ilyen lesz, ha majd a barátnője helyébe esetleg te kerülsz.

Én nem foglalkoznék vele, komolytalan, megbízhatatlan srác és ezt a tudtára is adnám. Legalább nem kellene tovább agyalnom tovább, hogy miért nyomul rám.

2016. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

.. de akivel dugni akar, tud rendes is lenni.


Egy szó kimaradt.


Az ilyen típus sose lesz egyenes, mindig kiskapukat keres. Nem akarja a nőjét elhagyni, csak tesztelget, hogy egy kis alkalmi dugásban benne lennél-e, hiányzik-e egy kis szex neked is (van-e barátod, vagy ki vagy éhezve), és ha nyíltan rákérdezel, mindig tud hárítani, hogy ő semmi ilyet nem akart, félreérted.

2016. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rákérdezni se, innen megmondom neked: kíváncsiságból meg érdeklődésből megdugna, aztán visszamászna a barátnője mellé a kényelembe.
2016. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezekkel én is tisztában vagyok. De azt sem akarom, hogy tegye a szépet és meg csak hallgassak. Egy kis kiosztás ráférne. És nem, neki az nem nagy dolog, ha elküldik a francba. Más kell. Beszéljek neki nála helyesebb pasikról direkt? Lehet hamarabb lekopik, ha látja, bekerült valaki a képbe.
2016. júl. 25. 11:57
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudjátok az a tipus, aki jön, mint az ellenség. Viszont régen haverom volt, most is jóban vagyunk. Nem akarom fenyegetni, hogy elmondom a csajának. Árulkodás..az ovis szint...
2016. júl. 25. 11:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Megsúgom.

Csak érdekel, kíváncsiságból = megdughatnálak-e úgy, hogy mellette megtartom a barátnőmet.

Ennek tükrében tarts a kapcsolatot a manussal! :)

2016. júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ovis szint. Gerincnek hívják. Én ezt tenném.
2016. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hagyd már békén az ég áldjon meg! Nem akarsz vele csak úgy dugni, de nonstop foglalkoztat, meg jajj, meg kéne leckéztetni... Legyél már felnőtt ember, és lapozz. Úgy viselkedsz, mint egy hisztis kislány, akitől elvették a nyalókáját. A srác foglalt, emellett flörtölget, vagy félre is dug, ki tudja. Te erre azt állítod nem vagy vevő, akkor ne legyél. Hagyd figyelmen kívül, és max mint haver beszélgess vele. Ha intim dolgot kérdez, akkor mondd meg, hogy nem szeretnéd az orrára kötni. Kész. Tudod, így viselkednek a felnőttek, nem pedig megleckéztetést terveznek, meg bosszút forralnak. Foglalkozz a saját életeddel, aminek ő nem a része, és kész. Ehhez pereze legyen életed, ami nem körülötte forog. Úgy könnyebb :D
2016. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!