Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen? Feltekeny lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen? Feltekeny lenne?

Figyelt kérdés
Lassan 10 éve vagyok párommal es az utóbbi időben eléggé meg akarja szabni hova menjek es mikor. Már előre felek elmondani neki ha menni szeretnek valahova mert tudom hogy fog reagálni. Mindig olyanokkal jon hogy ne csavarogjak, nagyon kinyílt a csipám, meg hogy szorosabbra kellene húzni a gyeplőt. Oke hogy gyerekeink vannak de minden otthoni dolgot elvegzek, a hét nagy részében otthon vagyok a gyerekekkel de ha mondom neki hogy szeretnek elmenni mindig morog. Vannak gondok köztünk es ha kérdezem is miert ilyen annyit mond nem tetszik neki ha elmegyek itthonról mert kitudja hova megyek. Régebben nem volt ilyen es beszelni sem lehet vele erről mert mindig csak ugyanazt mondja.
2016. júl. 25. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elmész milyen helyekre szoktál menni? Elmondod neki, hogy hova mész? Ha elmondod és ennek ellenére mondja azt, hogy ki tudja hova mész az azt jelenti, hogy nem bízik meg benned.
2016. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak szimplán bunkó.
2016. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Általában 1-2 barátnőmmel szoktunk elmenni de akkor sem bulizni csak egy nyugis napot szeretnénk. Kajalunk mozizunk meg ilyenek. Semmi extra.
2016. júl. 25. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Birtoklási vágynak hívják. Mindkét nemre jellemző, és a rovarírtó sem hatásos... hiába fújtam le az asszonyt, vinnyogott tovább, és még hülyének is nézett. :D


Komolyan szólva ez tényleg birtoklási vágy. Nem partnerként, hanem a tulajdonaként tekint rád. Igen féltékeny, de nem kimondott személyre, hanem mindenkire, akinek pénisze van. Vagy nincs, egyénfüggő... :D


Legtöbbször azok viselkednek így, akiknek vaj van a fülük mögött. Régi, de igaz: Mindenki magából indul ki!


30/F

2016. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!