Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell egy férfit megtartani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy férfit megtartani?

Figyelt kérdés

Én duci vagyok a párom pedig a vékony lányokat szereti. Nekem viszont megkedvelte a belsőm és engem választott.

Sosem leszek olyan vékony és attól félek hogy előbb utóbb majd elkezd húzni a vékony lányok felé ha az én újdonságom elmúlik.

Fogyj le és hasonló választ ne írjatok mert próbálok


2016. júl. 25. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jó szex csodákra képes ;)
2016. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az megvan nagyon is de mi van ha majd egy feszes karcsú lányt akar :(
2016. júl. 25. 17:36
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj megfelelni neki, légy önmagad. Soha ne hazudj neki semmiben, legyél őszinte. Bízz benne, és legyél megbízható.
2016. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha mindig üres a zacsija, akkor még ha akarna is, lusta lesz máshoz menni.
2016. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell olyan vékonyra lefogynod,csak tartsd karban a tested és ne ingadozzon a testsúlyod.Én is a vékony lányokat szeretem,de mindig értékeltem ha valaki szorgalmasan edz és odafigyel a testére,ebben az esetben nem érdekeltek az esetleges plusz kilók.
2016. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Odafigyelek de tudom mi tetszik neki alapból és én nagyon nem olyan vagyok. A férfiak pedig vizuális lények és egy idő után lehet hogy elkezd vágyódni.

Még nem volt ilyen komoly kapcsolatom sem ilyen hosszú és nagyon szeretem ezért félek ettől

2016. júl. 25. 17:41
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A félelmeid küzd le elsőnek. Ezek a félelmeid, szorongásaid látszanak rajtad. Végül ez fogja tönkre tenni a kapcsidat.
2016. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Noren1989 ***** válasza:

1: adj neki enni, inni

2: legyen jó a szex

3: ne légy elviselhetetlen pitsa.


26/F

2016. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A jó szex nem garancia hosszútávon...a legdögösebb csajt is meg lehet unni egy idő után.Hiába jó a szex,a változatosság idővel úgyis elvész.


Semmi sem garantálja,hogy veled marad,nincs ilyen csodaszer vagy bájital:) DE ne is neki akarj megfelelni,hanem azt tartsd szem előtt,hogy Ő megfelel-e neked és boldog vagy-e vele :) Úgy szeressen,ahogy vagy,ha ez nem tetszik neki,akkor keressen mást.

2016. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudom hogy hiába gyönyörű valakinek a barátnője akkor is meg fogja a többi nőt nézni...

Köszi a válaszokat :) tudom hogy magamnak kell megfelelni első sorban csak nehéz úgy, hogy tudom hogy az ellentetje vagyok azoknak akik bejönnek neki és néha nem is értem hogy miért szeret akkor

2016. júl. 25. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!