Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a barátnőm? Szerintetek normális, hogy ez zavar engem?

Figyelt kérdés
Voltunk fesztiválon és végig bikiniben meg ilyen nagyon mini ruhákban volt...
2016. júl. 26. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy érezte, hogy ott ez az alkalomhoz illő viselet. Hogy kényszernek érezte, vagy így érezte jól magát azt meg gondolom úgyis láttad rajta.
2016. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35+ fokban miben legyen? Nagykabátban?
2016. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát gondolom nem a hűségességéről lesz híres
2016. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ebből szerintem nem kellene messzemenő következtetéseket levonni, mint az utolsó.. Én alapjáraton teljesen visszafogottan öltözöm, sosincs kinn semmim, de fesztiválon legtöbbször bikinifelső + rövidnadrág van rajtam (ha hűvösebb van, arra rá egy trikó), többek közt a meleg miatt, na meg kb csak ilyenkor ér nap az évben, legalább kapok magamra egy kis színt. Ehhez képest sosem léptem félre, vagy kavartam eszetlenül összevissza, szóval önmagában semmit nem jelent.


Miért zavar ennyire egyébként?

2016. júl. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

#4


Nem azért mondtam, hanem figyeld a folyamányokat:


1.Így öltözik fel a fesztiválon

2.50 csávó rámozdul

3.Legalább 1-2 jobb, mint "A barátja"

4.Nem adják fel, 1000 elhajtás után sem

5.Valami kis balhé van "A baráttal"

6.50 csávó azonnal ott van vígsztalni

7.A nő "maga se érti hogyan" az egyik mellett ébred pár napon belül

2016. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5


Szerintem kizárólag a lányon múlik, milyen jellem.


Kb 13 éve járok fesztiválozni (és ilyenkor bezony iszom is, na nem képszakadásig, de nem is 1-2 sört), senkinek sem sikerült felszednie.. Akár baráttal voltam, akár nem. Tavaly a férjemmel voltunk fesztiválon, leszólítottak párszor, de ez őt nem zavarja, egyébként is előfordul. Elmentem utána egy másik fesztiválra, barátnőmmel, ott is leszólítottak többször, de ott sem adtam alájuk a lovat, szóval nem is volt semmi.. Ha én nem akarom, hogy felszedjenek, akkor történhet bármi, akkor sem fog összejönni.


Persze értem én, hogy nagyobb a konkurencia, ill. többen felfigyelhetnek az emberre, de ez még semmit nem jelent, ha van tartás és gerinc a nőben, hogy (akár még vita után is) lelépjen az első díszpinttyel. Az olyan nőért, akiről te írtál, nem is kár..

2016. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*ne lépjen le az első díszpinttyel, elnézést :D
2016. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!