Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 - 30 éves nők: számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 - 30 éves nők: számotokra milyen lehet az a pasas, akivel kapcsolatban is lennétek?

Figyelt kérdés

Nyugodtan írjátok le, hogy miket vártok el a másiktól, mi az a minimum, ami alatt szóba nem állnátok a másikkal - lehet belső és külső tulajdonság is.

Kort is írjatok (persze jöhet az is, hogy mennyi idős lehet a másik).



2016. júl. 26. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
28-tól 35 éves, nem túl magas (nagyon max 180), normál testalkatú, hajszín szemszín teljesen mindegy. Legyen családcentrikus, akarjon saját családot alapítani, komoly gondolkodású, értsen a férfi munkákhoz, ne legyen lusta, ne foglalkozzon más nőkkel, szeressen. 28N
2016. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Minden választ felpontozok.
2016. júl. 26. 18:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Köszi, valaki szerint nem hasznos a válaszom, akkor írjon hasznosabbat :) Ja és nem kérek privát üzit, nem ismerkedem.
2016. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#1 Mind ezt mondják. Legalábbis akikkel én ismerkedtem eddig, mindenki ezt mondta. De amikor meg ott volt a lehetőség, akkor meg mégsem kellett.. Miért?
2016. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amit elvarok: huseg, lazasag, viccesseg, ne akarjon gyereket, legyen nyitott, tiszteljen engem es a noket, jo legyen az agyban, ne legyen prud, ne legyen anyuci pici fia, ne legyen igenytelen


Amit tudok nyujtani: van kocsim, hatarozott vagyok, magabiztos, torteto, kemeny, kitarto, sose csalnek meg senkit, tudok fozni, verekedni, szeretem a fius dolgokat, nem fogok elhizni (!), fius a stilusom es az oltozkodesem, a pasimert a tuzbe mennek


Ami nem erdekel: penz, egzisztencia, tarsadalmi elvarasok meg a tobbi sz*rsag

2016. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek az elvárások egészen addig működnek, ameddig nem találkozol valakivel, aki elvarázsol.

Mondhatnék én sok mindent, például legyen magasabb nálam fél fejjel, legyen jó lelkű, öltözzön mindig az alkalomnak megfelelően, passzoljon egymáshoz a humorunk, legyen közös érdeklődési körünk.

Ezek általában nem megdönthetetlen dolgok.

Ami számít az szerintem az élethez való hozzáállás. Értsd legyenek céljai, tervei, akarjon valamit.


Viszont elég sokszor láttam már olyat, hogy sokan még ezt is elnézték a szerelem nevében, csak ott a kapcsolatnak nem lett túl jó vége.

2016. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát ideálom volt... de a párom max belső terén esett ebbe bele. Külsőre teljesen más mint amit elképzeltem magamnak.


Az tetszett meg benne, hogy bármiről el tudtunk beszélgetni, nem volt feszültség és sok közös dolgunk volt, amit leginkább csak mi szerettünk.

A kapcsoltunk barátságból fejlődött szerelemmé, mert egyikünknek sem dobbant meg a szíve a másik láttán. De idővel, ahogy egyre jobban megismertük egymást, egyre többet is akartunk a másikból. Akkor jött aztán az, hogy kezdtük feszegetni a barátságunk határvonalát, kényes szitukkal vagy kétértelmű beszólásokkal. Imádtam vele lenni, és hallgatni ahogy beszél, ahogy ő látja a világot, az értékekről.

2016. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ideír ilyen kérdéseknél egy csomó csaj olyan dolgokat amiket simán hozok...de priviknél előjönnek a rejtett elvárások....úgyhogy most nem is privizek.....csak meglesz a véleményem a válaszok hitelességéről
2016. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Abszolút kizáró tényezők, amiket SOHA nem tudnék (és nem is akarnék) tolerálni: erőszak(ra való hajlam), rosszindulatúság, elvakult vallásosság, túlzott lustaság, motiválatlanság, rasszizmus, antiszemitizmus, homofóbia, szexizmus, igénytelenség, pszichológiai betegség amit nem hajlandó kezeltetni, radikális politikai nézetek, túlzott felelőtlenség, becstelenség, "tahóság" (gondolok itt arra, hogy ordas nagy bunkó, és teljesen műveletlen, fogalma sincs az alapvető illemről).

Ezek azok, amiket amint észreveszek valakin, akkor a továbbiakban szóba se vagyok hajlandó állni az illetővel, ilyen emberre még a haveri körömben sincs szükségem, nem még életem párjaként.

Ha ezek közül egy se jellemző rá, akkor semmi akadálya a további ismerkedésnek.

Ahhoz, hogy tényleg jó legyen egy kapcsolat, ahhoz sok dolog kell, hirtelen amik eszembe jutnak: legyen 20 és 26 év közötti, de minél közelebb van hozzám korban, annál jobb. Legyen toleráns, velem kedves, aranyos, másokkal se legyen bunkó, de nem muszáj cukiskodni se mindenkivel. Legyen megbízható, őszinte!! Tudjon nagyon szeretni, legyen bújós. Szeresse a sok szexet :D Akarjon kezdeni valamit az életével, engem nem érdekel, hogy diplomás vagy szakmája van, vagy ilyesmi, de VALAMI legyen, és akarjon fejlődni mindig, ne csak ússzon az árral. Legyen önálló, életrevaló, talpraesett, határozott. Legyen türelmes velem, és ne nevessen ki a félelmeim miatt (fura dolgoktól rettegek halálosan, pl darazsak, örvények, harmonikák - teljesen komolyan), lehessen vele őszintén beszélni, meg lehessen vele hülyéskedni, csipkelődni. Kapható legyen bulira, kirándulásra stb programokra ugyanúgy, mint egy laza punnyadós napra, amikor ki se szállunk az ágyból. Legyen tájékozott, olvasott, művelt legalább egy minimális szinten. Legyen pár közös hobbink, érdeklődési körünk. Ne legyen függő (úgy értem, semmilyen függősége ne legyen. Ihat, de ne legyen alkoholista, cigizhet alkalmanként, de ne folyton, játszhat a gépen, de ne legyen videojáték-függő, stb stb stb)

Külsőre legyen igényes, és legyen stílusa, ennyi elvárásom van. Nincs különleges ideálom testalkat, szem-hajszín, stb tekintetében :D


Ez a pillanatnyi álláspontom, de ezek egyébként változóak. AZ alapkizáró okok maradnak, a többi alakul. Egy éve még simán írtam volna, hogy ne legyen autómániás, ne legyen szakálla és hosszú haja, aztán azóta meg halálosan szerelmes vagyok az autómániás, szakállas, hosszú hajú páromba :D Néhány nagyon-nagyon alap elváráson kívül rugalmasnak tartom magam, és változik az ízlésem.

22L

2016. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
annyi kizáró tényezőt írtál a komment elején hogy szerintem te magaddal se jönnél ki előző annyira nem vagy toleráns
2016. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!