Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat valamit ha igy viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit ha igy viselkedik?

Figyelt kérdés

Marciusban szakitottunk, sokat veszekedtunk meg feltekenykedett.. Ra par hetre engem betalalt vki akivel eljarkaltam de nem volt semmi koztunk szerencsere de O tuti tudott rola mert rogton ez utan kezdett hivogatni.. Kesobb miutan mar nem volt kepbe ez a gyerek is hivogatott utana ha meglatott vhol, de akkor se vettem fel neki a telefont.. ( ez ugy ket harom honapig ment) ha latott engem mindig bamult, de mar nem hivott csak direkt elment elottem meg ilyenek:)


Volt a nevnapja akkor irtam neki egy smst felkoszontottem, egybol vkerdezgette is miert nem vettem fel a telefont valaszoltam neki..

Itt beszeltunk par sort, de valamit felreertettunk es arra mar nem irt vissza..


Egy ket hetre en nagy hulyesegembe meg mergembe irtam neki egy smst hogy jo lenne ha visszairna O hajtotta anno mikor egyutt voltunk hogy joban maradhatnank..( meg akkor jo par honappal azelott hogy szakitottunk:D)

Erre visszairt a szokasos szoveet hogy en nem vettem fel neki a telefont....


Azota egy hete latott megint a varosban smszgettunk majd felhivott beszeltunk, aztan o is ment a dolgara en is kerdezte hogy csinalok e meg vmit mert ha vegeztem hazavisz...

Megkoszontem de meg volt dolgom..

Azota is lattuk egymast de csak egy pillanatra akkor is folyton csak nez..... De "fej oda kaposan"


Szerintetek? Akarhat valamit meg vagy ez mar csak a joban maradas miatt?

Koszi az ertelmes valaszokat:) Tudom hulyen jon le leirva de ennel nem tudom jobban felvazolni a helyzetet... En bekulnek, ha o jobban megeroltetne magat..

20- 28f


2016. júl. 27. 11:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Akik ismerik szerintuk ez O tole bekulosdi lenne, mert alapbol mindenbe beleszaros ember, nem erdekli semmi sem foleg nem egy volt no.. Csak hat sose tudta hogyan is kene viselkedni igazabol, az hogy a buszkeseget levetkozze es megmozditsa a kisujjat ertem hat az lehetetlen:)
2016. júl. 27. 11:05
 2/6 anonim ***** válasza:

Akar csak az ego nem engedi viszont ha te nyitsz akkor meg elszáll szóval a legjobb ha valahogy rátudod venni hogy ő nyisson ne te viszont az ego miatt nem lesz kedves szóval patthelyzet

akar csak éppen nem akar leégni ha meg engeded akkor nagyon előnyben érzi magát

szerintem engedj neki egy kicsit de ne úgy hogy megadásna érezze

2016. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt.. Hat igen.. De szerinted is ez probalkozas lenne a reszerol?
2016. júl. 27. 11:46
 4/6 anonim ***** válasza:
egyértelmű csak ha nagyon engeded neki akkor meg annyira jónak tartya magát hogy elszáll ha meg semennyire akkor megunja
2016. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltessétek, ne vagytok egymáshoz valók, neked is lesz jobb, ne ragaszkodj olyanhoz, aki ennyire nem mozgatja magát miattad.
2016. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem csak akart mult idöben de feladta a küzdelmet csak gondolom nem akar rosszban elválni töled!
2016. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!