Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felforgatni az életemet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felforgatni az életemet egy szerelem miatt? Vőlegényem van, elveszítem a munkahelyem, szülők rosszallása.

Figyelt kérdés
Van egy vőlegényem akivel teljesen ellaposodott a kapcsolat, nem törődik már velem, nem akar összeköltözni, alig találkozunk heti 2 szer. Szüleim viszont annak örülnek ha együtt vagyunk, volt egy pár szakítás és akkor mindig én lettem lehordva, hogy miért vagyok ilyen elégedetlen, mással se lesz jobb. Hát szerintem ennél csak jobb lehet... Aztán most nyáron beleszerettem a munkatársamba, teljesen úgy érzem ő az akire mindig is vártam. Ő is akarna engem, de a dolgot nehezíti a főnökeink hozzáállása, akiknél a munkahelyi kapcsolat nem fér bele, volt akit már elküldtek emiatt. Ha kiderül a dolog, akkor ez én leszek, mert én sima munkás vagyok csak, pótolható. Menjek szembe miatta mindennel és mindenkivel?
2016. júl. 28. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

"Aztán most nyáron beleszerettem a munkatársamba, teljesen úgy érzem ő az akire mindig is vártam"


1-2 év múlva ugyanezt a kérdést olvauk majd, csak a mostani szerető lesz az "ellaposodott" vőlegény. És már ott lesz az új szerető.


Van aki nem alkalmas kapcsolatokra.

2016. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha munkahelyi kapcsolat miatt kirugnak akkor keress egy ugyvedet, pereljetek be a ceget, a karteritesbol pedig megelsz nyugdijig.


De a kerdesed alapjan el van szurva az egesz eleted, keress inkabb egy szakembert aki segit megtalalni a jo iranyt.

2016. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De mi az hogy a vőlegényed és heti kétszer találkoztok????
2016. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Azt irtad nincs minden rendben köztetek mar egy ideje. Könyörgöm neked ne akarj a szuleidnek megfelelni ha ez neked nem jo hogyne talalnal jobbat annyi ferfi van aki a tenyeren hordozna. Ez a te életed.
2016. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne azért szakíts a vőlgényeddel (bár látom mindenki csak úgy dobálózik a gyűrűvel) mert van más, hanem mert szar a kapcsolatod.
2016. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PearlDiver ***** válasza:
100%

Jól érzed, szembe kéne menni mindazokkal, akik jobban akarják tudni és kitalálni helyetted az életedet. Boldog csak a saját döntéseid mentén leszel, ebben pedig jelenleg akadályoz a tönkrement jegyesség, a hatáskörét túllépő főnök és a csőlátású család.

Vedd a kezedbe az életed, különben örökké bánni fogod!

2016. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 os jól mondja, a te életed a te döntésed!
2016. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volegeny kuka

Uj pasival agyba bujas! Kit erdekel a munkahely? Van ezer foleg ha sima melos vagy!

Szuleid meg kapjak be! Nezd meg Romeot es Juliat, na! Ok is tudtak mit akarnak!

2021. jan. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!