Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalt férfi és szűz lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt férfi és szűz lány?

Figyelt kérdés

Mennyiben befolyásolja az első hosszú párkapcsolat és a szex a következő partnerhez való hozzáállást?


Mitől kell félnie és mire kell oldafigyelnie egy tapasztalt férfinál egy lánynak akinek szintén volt párkapcsolata de szűzen jött ki belőle?


Nálatok milyen volt a második párkapcsolat? Vagy a sokadik akár. Nem befolyásolta a korábbi a újat? Mennyi idő telt el a szakítás és az új párkapcsolat között?



2016. júl. 27. 23:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
menj a saját fejed után. mindenki más eddig úgyis elrontotta. ne hallgass rájuk. jöjj rá te, hogyan kell.
2016. júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen más mindegyik párkapcsolat, nem lehet összehasonlítani, hiszen a két férfi is más, akivel együtt voltál, ill. vagy. Maximum olyasmit tudnék elképzelni, hogy teszem azt az előző párkapcsolatban megcsalta az egyik fél a másikat (vagy bőven adott indokot féltékenykedésre), és emiatt a következő kapcsolatban is gyanakvóbb lesz a megcsalt fél egy darabig. Vagy komoly lelki sérüléseket okozott neki az előző (sokszor megbántotta mondjuk a külsejével kapcsolatosan), ezért gátlásosabb az új kapcsolatban eleinte.

Ami meg a szüzességet illeti, mindenképp mondd el a férfinek, hogy szűz vagy, mert akkor úgy fog viszonyulni hozzád, jobban oda fog figyelni rád, ha arra kerül a sor, meg "tanítgatni" fog. Legalábbis ha szeret. :)

2016. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves vagy :)


Arra gondoltam, hogy biztosan beugranak emlékképek, vagy akár kipróbált szokatlan dolgok az előzővel, nem? Vagy amit kifejezetten jól csinált, stb.

2016. júl. 28. 00:04
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát végül is egy-egy szituáció, hely kapcsán persze, beugorhat, de ha túl vagy már rajta, akkor tényleg csak egy emlékként, érzelmek nélkül.
2016. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első élmény szerintem a szexhez való közvetlen hozzáállásodat alapozza meg. Tehát ha alapvetően pozitív érzések társulnak az első alkalmakhoz, akkor a szexhez is pozitívan fogsz hozzáállni, akár az első párkapcsolatodban maradsz, akár vége lesz és jön egy második. Nekem legalábbis ezek a tapasztalataim.

Egyébként meg mindenkivel más a szex, hiszen mások vagyunk. Lehet továbbvinni a korábban tanultakat, de nem lesz pont olyan úgyse. Nem valószínű, hogy az előző barátodra fogsz gondolni szeretkezés közben.

2016. júl. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nincsen benne még tapasztalatod, nem jelenti azt, hogy a szex terén mindenben jobb nálad az előző barátnője, ha ezen aggódsz. Elhiheted, hogy közben nem azon fog kattogni, hogy az előző barátnője mit, hogy csinált. Nyivlán persze az ember ilyenkor az ember akaratlanul is összehasonlítja a dolgokat, de emiatt egyáltalán ne aggódj, és ne gondold, hogy hátrányban lennél csak azért, mert még nincs tapasztalatod. Én a mostani párommal próbáltam ki az orális szexet, vagyis előtte egyszer próbáltam, de nem tetszett nem akartam csinálni, úgyhogy nem igazán volt tapasztalatom, de ennek ellenére azt mondta a párom, hogy ilyen jól nem csinálta még senki. Szerintem az a lényeg, hogy légy nyitott, és látszódjon rajtad, hogy próbálkozol, ha valami esetleg nem megy olyan tökéletesen elsőre. A pasik nagyon értékelik az ilyesmit :)
2016. júl. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsaitokat :)
2016. júl. 28. 01:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sután hozzáállni az élethez...
2016. júl. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Előbb el kell felejtened az exedet,mert ha jól veszem ki a szavaidból ez zavar a leginkább. Talán a következő segíthet elfelejteni, ezért nem számít,hogy mikor vágsz bele egy újabb kapcsolatba. Nekem volt egy nálam 16 évvel idősebb párom, jobban tudtam szeretni mint eddig bárki mást előtte. Sok új dolgot mutatott,ha pedig még szűz vagy ,hidd el nem is kívánhatnál jobbat! Nem úgy fog tudatlanul hozzád érni mint egy huszonéves kamasz.

Mennyi idős vagy te és mennyi a pasi?

Lehet csak szexet akar egy fiatal lánytól nem komoly kapcsolatot ,azért ezt tisztázd....

2016. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem befolyásol a korábbi párkapcsolatom, már lerendeztem magamban, csak megemlítettem, hogy korábban már volt.

Hasonló életkorúak vagyunk, hogy eloszlassam a további találgatásokat.

2016. júl. 28. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!