Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki távkapcsolatban van ill....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki távkapcsolatban van ill. volt, le tudn nekem írni ennek a pszichológiai vonatkozását? Mi van abban, aki elment (külföldi munka), és mi van abban, aki itt maradt?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam, hogy ennyire nehéz lesz, én vagyok az "itt hagyott" fél, és nem a szex hiányzik, hanem minden más. Mindent sötéten látok, depressziós lettem. Mit tegyek, hogy viselkedjek vele? 3 éve együtt vagyunk , szuper kapcsolatban, de mostanában sokat vitatkozunk, minden jelentéktelen dolgon. 5 hete van kint. nem akarom, hogy vége legyen.
2014. aug. 15. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj ki utána és ne diagnosztikálj magadnak teljesen tévesen depressziót.
2014. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt,kiment külföldre..aztán egyre több volt a baj, vita!Utánna már a bízás is kérdő jeles volt, persze felőlem,mert volt mikor 2 napig nem jelentkezett!Aztán én lettem akit dobtak..Tehát Én még 1x ilyenbe nem fogok belemenni,mert sajnos ismerős körben is ez a jellemző!Aki házasságban él, ott másabb lehet, de ha csak kapcsolat, ott sajnos kevés aki ezt át tudja vészelni!
2014. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
amit második ír.. ugyanaz volt velem is. én voltam a hülye, aki itthon kuksolt és várt rá. soha többet távkapcsolat! semmi értelme. egy felmagasztalt, elképzelt, szerelmi illúzió. én már nem is értem, hogy gondolhattam, hogy azt szerelemnek és kapcsolatnak lehet nevezni, mikor nem találkozol a másikkal hetekig/hónapokig? hát, hiszen pont erről szól egy kapcsolat, hogy ott van MELLETTED!
2014. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!