Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért okoz a férfinak örömöt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért okoz a férfinak örömöt, ha eltarthat egy nőt?

Figyelt kérdés
Én nem szeretném, hogy más fizetéséből éljek, a párom viszont szexinek tartaná, ha engedném, hogy teljes mértékben eltartson...
2016. júl. 29. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Abból mert a párodnak ez "örömet okoz" még nem az következik, hogy más férfinak is. Nekem nem okozna az örömöt.
2016. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezen gondolkoztam én is. Ugyanaz mikor egy egy férfi elhalmozza a nőt, mindenét fizeti stb. Meg itt is látszik hogy sok férfi azt hiszi jó autó kell a pártaláláshoz pl. Szerintem így erősítik magukban a férfias öntudatot. Bár én inkább birkáknan nevezném őket.
2016. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
???????????
2016. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Engem is eltart a férjem meg a gyerekünket is. Őt is boldoggá teszi, hogy minket ellát. Persze neki is biztos jól esik, hogy finom ételeket főzök meg kedveskedek. Kimosok rá. Télen biztos jobb hazajönni úgy, hogy meleg van és várjuk itthon. Vagy tévedek?
2016. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Párodnak valami baja van, feltételezem kiskorából, pl szüleitől látott valami szörnyűt, esetleg nem kapott meg valamit, hiényt szenvedett-sérült, és ez a viselkedésminta most ebben nyilvánul meg neki.


Pszichológus segítségével fel kell tárni, hogy mi sérülhetett benne, és helyettesíteni egy jó viselkedésmintával ezt a rosszat.


Minden bizonnyal nem elégít ki semmilyen szükségletét az, ha eltarthat, nem okozhat neki örömet.


Kompenzálja a múltban történteket, de még mindig nem sikerült neki megfelelően megélnie azt a korszakát

2016. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem a mosást, főzést, takarítást és szeretettel teli várást egy dolgozó nő is meg tud teremteni a férjének. Nem hiszem, hogy itt ez a lényeg.

Azt már korábban én is hallottam, hogy a férfiaknak az önbecsülésének például jót tesz, ha többet keres. Ez még mindig erősíti őket abban a hitben, hogy "a férfi az úr a háznál". De hogy ezért ne dolgozz...? Hát, nem tudom. Én biztosan nem örülnék, ha "nem dolgozhatnék". Az anyagi szabadság nálam sokat jelent.

2016. júl. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hatalom vágy mert belül komoly önbizalom hiányosak

az ilyenek mindig rossz vége lesz

2016. júl. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen nő akar eltartani.
2016. júl. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Titusztitusz ***** válasza:
Azért szerintem ne álltalánosítsunk...Én ugyanis a poklok-poklának érezném mindig az olyan helyzetet,ahol nekem kéne eltartanom a nőmet...Vagy akár még csak saját magamat is...
2016. júl. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

dominancia.


de szexi? erről legfeljebb a ku rva-hasonlat jut eszembe. és ezzel egyáltalán nem bántani akarlak.


dolgozni viszont nem csak a pénz és a függetlenség miatt jó.


aligha lesz a takarításból és a szeretettel várásból akkora sikerélményed, mintha naponta különféle emberekkel találkozol, és valami necceset jól megoldasz.

2016. júl. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!