Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfinak akik itt válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfinak akik itt válaszolnak mi a bajuk a sminkkel?

Figyelt kérdés
Minden nő szebb kifestve mint anélkül.
2016. jún. 19. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne vedd készpénznek más emberek véleményét, nem tudhatod mit, miért írnak/mondanak. Egyértelműen nincs gond az elfogadható mennyiségű sminkkel.
2016. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Minden nő szebb kifestve mint anélkül. Szerintem sem rossz dolog, sőt a legtöbben igénylik szerintem, hogy a barátnőjük fesse magát. De nem is kell túlzásokba esni. Nagyon szépen meg tudják egyesek csinálni maguknak, hogy alig látszik a sminkből valami, na azt igényli szerintem sok mindenki.
2016. jún. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Csak a nagyon sok smink zavaró, amin csúnyán van az arcra felkenve, valamint előnytelen a viselője számára, például rengeteg alapozó, túlzottan színes szemfesték, csúnyán felkent rúzs, stb.
2016. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
86%

Az én párom sem szereti a sminket, mégis sminkelek. A kedvemtől függ mennyire, van hogy csak ajakbalzsamot kenek fel és van, hogy teljes harci díszben vagyok.

Már egy szempillaspirálra képes húzni a száját.

Szerinte annyira szép és fiatalos az arcom, hogy nincs szükségem sminkre. És a dekorkozmetikával csak szétsatírozom az arcom.


Szóval ő úgy van összerakva, hogy a nő természetes arcát találja vonzóbbnak, szembe a sminkelttel. Az neki már mesterkélt.

2016. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem értem sokaknak mi bajuk van egy ilyen sminkkel?

[link]

2016. jún. 19. 11:59
 6/15 Titusztitusz ***** válasza:
81%
Én mondjuk pont a fordítottját tartom igaznak...Azaz egész pontosan azt hogy:Minden nő szebb TERMÉSZETES,sminkmentes arcal, mint kifestve...Ez utóbbi a számomra MINDIG rettenetesen taszító látvány...(És akkor most jöhetnek a felbőszült, méltóságukban megsértett, és sárba tiport önérzetü hölgyemények enapi őrjöngései, és lepontozásai...)
2016. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Az olyan sminkkel, amit küldtél semmi! Esztétikus, előnyös, és nem is túl sok :)
2016. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 cukilányka 0.0 ***** válasza:
52%

Az a bajuk vele, hogy csalás. Nem az van a csomagban, ami a csomagoláson. A csúnya nők mentsvára a smink. :)


20L

2016. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

1. nem látod a valós arcát

2. allergiás vagyok a sminkre, kiütéseket kapok, vagy viszketek tőle

3. olyan a csaj, mint a zsákbamacska

4. a vakolat eltávolítás után felismerhetetlen (nem ismertem meg az utcán festék nélkül, pedig előző nap beszélgettünk vagy 4 órát)


Hát ezért!

2016. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én imádom, ha egy nő sminkel. Annyira szépek tudnak lenni, de persze ha ízlésesen és szépen van megcsinálva. Az égvilágon semmi bajom nincs vele.

Még akkor sem, ha épp leszedte magáról az egészet. Nem kell mindig kikenve lennie a lánynak, de imádom a tudatot, hogy gyönyörű is tud lenni, ha akar és rászánja az időt. Alapból elég, ha jól érzi magát a bőrében... és velem.

2016. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!