Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha a barátom szóval tart a vécén?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, a pasim 24. Két hete költöztünk össze. Eddig nem volt feltűnő ez a helyzet, igaz eddig csak kisdolgot intéztem mikor együtt voltunk, és addig annyira nem volt zavaró. Viszont amióta nála próbálok nagydolgot is eléggé zavaró. Sokszor csak félmunkát tudok végezni mert el is megy az ingerem. Ma is egész délelőtt puffadt a hasam mert reggel félbeszakított. Végül egy nyilvános vécén mentem el amig bevásárolni voltam :)
2016. júl. 30. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet észre sem veszi. Mondd meg neki, hogy téged zavar, ha ilyenkor beszél és legyen olyan kedves fogja be, ha épp ott vagy. :)
2016. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát mondd meg neki, hogy zavar.:D Szerintem ebben a helyzetben még direkt én lennék az, aki kommunikációt kezdeményez, mert ha lehet, szeretem leplezni a fingadozásom.:D
2016. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Komolyan? Ezért most meg kellett születnie ennek a kérdésnek?
2016. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nézd, ez az első komolyabb kapcsolatom és próbálok vele tapintatos maradni. Nem tudom észreveszi-e, de szerintem igen.
2016. júl. 30. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit ő tesz az tapintatlanság, szólni neki viszont nem tapintatlanság.
2016. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne tapintatos legyél, hanem őszinte. Szóból ért az ember, a barátodnak biztos ez a természetes, eszébe sem jut, hogy téged zavarhat. Nyugodtan mondd el neki azt, ami bánt. A némaság öli meg a kapcsolatokat...
2016. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tahóság, amit csinál, szólj neki nyugodtan, ezek szerint nem volt gyermekszobája.

Bár a wc nehéz téma, én egyáltalán nem tudok úgy, ha más is van a lakásban, a nem egyagyas hotelszoba is kritikus. Nem tudom, mi lesz, ha összeköltözünk.

2016. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!