Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is így helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is így helyes, vagy ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Azt kértem a kedvesemtől, hogy várjunk addig a szexuális együttléttel, míg kimondják a válását. Persze vágyom rá, de így érzem valamiért helyesnek. Ő is elfogadta ezt. Ti mit gondoltok erről?
2016. júl. 31. 00:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Szerintünk is így helyes.
2016. júl. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Blade Bone ***** válasza:
100%
Igen. :)
2016. júl. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azért a párod érdekében bízom benne, hogy nem egy bonyolult válásról van szó, mert az évekig eltart :D
2016. júl. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

:)

Munkahelyi ártatlan flörtnek indult, amit épp elkeztem viszonozni, mikor kiderült, hogy komoly kapcsolata van. Másokkal is kedves volt, de velem mégjobban. Sokat rágódtam rajta, de persze neki ezt nem mutattam, azonnal kihátráltam. Sokat gondoltam rá, és kiderült ő is rám, mert felkeresett, azt mondta legyünk barátok. Egy darabig ment, de tudtam többet érzek, ráadásul kezdtem kötődni hozzá, s ha ez így marad ki kell szállnom. Aztán bevalllotta, nem tévedtem, nem játszott, ő is többet érez, nem tudta mi legyen. Aztán jött egy váratlan fordulat, amit jelnek vett arra, hogy kiszálljon a házasságukból. El is engedtem volna, ha nem teszi, nem lettem volna a szeretője - de nem zsaroltam ezzel. Úgy érzem helyesnek ezt a pár hónapot talán jobb is kivárni, továbbra sem szeretnék a szeretőjeként gondolni magamra, és azt mondta az ő lelkiismerete is nyugodtabb és tisztább lenne, ha még most sem csalná meg a nejét, hogy vége köztük. De nehéz, mert kívánjuk egymást, és együtt fogjuk tölteni a nyár végét. De arra próbálok gondolni, hogy talán mélyebb is lesz így a kapcsolatunk, ha most inkább többet beszélgetünk és programokat csinálunk, közös élményeket szerzünk, és arra koncentrálunk, hogy mélyebben megismerjük egymást. Mert tulajdonképpen a barátságunk nem volt álca, vagy hazugság, olyann, mintha a legjobb barátom lenne, csak mellette sokkal több is.

2016. júl. 31. 01:36
 5/21 A kérdező kommentje:
Rövid volt a házasságuk, nincs közös gyerek, kutya, vagyontárgy, és békében váltak (válnak) el, persze megviseli mindkettőjüket, de szerintem jóban is fognak maradni, én is jóban vagyok a nővel, nem haragszik rám, csak szomorú és csalódott. Nincs áskálódás, keresztbe tevés, semmi. Tulajdonképpen kezdettől jó a viszony a nejével, bármily furán is hangzik, a legnagyobb mélyponton én voltam az, aki mint valami baromira elcseszett párterapeuta egy vígjátékból, rávettem őket arra, hogy kimondják a sérelmeiket és megbeszéljék egymással, hogy ne maradjanak félreértések és tüskék. Azt sem tartom kizártnak, hogy közös programot is csináljunk. A múltkori kínos volt, eleinte rengeteg volt a feszültség, de aztán sok minden a helyére került, és azután megkockáztatom, hogy jól is szórakoztunk :D :D De komolyan, már már katartikus volt, mikor meg lettek beszélve a félreértések, a sérelmek, hogy kinek mi fájt, ki mit rontott el, hogyan jutottunk idáig, és szépen tisztázódott minden. Rengeteg kapcsolatban ez nem történik meg, csak megy a mutogatás, a hibáztatás, jönnek a miértek, önmarcangolás. Jaj, elkalandoztam, bocsi :O
2016. júl. 31. 01:52
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
A török pasis saga folytatódik :)
2016. júl. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Jaaj, szeretem a folytatásos sztorikat! :)
2016. júl. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Meg sem szólalok többet
2016. júl. 31. 08:39
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
#8 senki nem kért erre! :)
2016. júl. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Almodik a kislany...

Persze program edes harmasban a gettoban

Blblabla

2016. júl. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!