Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is így helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is így helyes, vagy ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Azt kértem a kedvesemtől, hogy várjunk addig a szexuális együttléttel, míg kimondják a válását. Persze vágyom rá, de így érzem valamiért helyesnek. Ő is elfogadta ezt. Ti mit gondoltok erről?
2016. júl. 31. 00:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Te is itt vagy? :D Szeretnél te ilyet álmodni :D
2016. júl. 31. 09:40
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Szeretne a hoher szoros nos torok proli ala fekudni.
2016. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ne is, mert nem adom azt a "szőrös, nős török prolit a gettóból"!
2016. júl. 31. 10:06
 14/21 A kérdező kommentje:
:) :) :)
2016. júl. 31. 10:07
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Suba subahoz ......
2016. júl. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem csak troll vagy, hanem előítéletes is, de én így szeretlek :*
2016. júl. 31. 10:13
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Igen egy rasszista emancipalt eloiteletekkel teli ember vagyok.

Annyi buta magyar not latok akik meg a sajat lyukukat sem tudjak kitorolni a pasijuk nelkul.

Nem dolgoznak pasi penzen vegetalnak csotanyos gettoban es eladjak a lekuket szo szerint barkinek torok arab marokkoi szurinami Sot meg az uj pasi vallasat is felveszik Fatimank hivatja magak a Szandyka es fejet bekoti majd buta koran versekkel es rozsakkal rakja tele a FB oldalat.

Aztan pottant egy par felver kolkot es azt hiszi hu ha de nagy szerencseje van.

Kozben elfelejti se munkaja se eletcelja es a szerencseje van egy evben egyszer hazamegy a ,,Fatima,, es otthon megkerdezik tole a gyerek apja roma?

Ne ezek a nok bosszantanak

,,ohh uhh ahh az en paaarom kulfoldi bizony en kulonleges vagyok nezzetek csak fejkendos magyar Fatima,,

mert annyi esze nincs hogy magyar tanult ferfi vegye oket felesegul igy marad a odaszuletett kulfoldi aki barkit elvesz aki olcso.

2016. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 fru_ ***** válasza:

Elfogadnám, de nem látom sok értelmét.

A szexuális együttlét az egy érzelmi alapú dolog, a válás, meg egy hivatal ügyrendje, ítélkezési szünete, mit tudom én... egy más világ.

Ha ti ketten már ennyire vagytok, akkor minek.

És a kimondása a határidő, a végzéskézbesítése, vagy a jogerőre emelkedés?

2016. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Blade Bone ***** válasza:
56%
Te nem vagy előítéletes kérdező, ez a lényeg, és hogy jól megvagytok. :)
2016. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igazából mikor terítette a lapjait, akkor még nem volt biztos, hogy válik. Egy ágyban aludtunk, simogattam a haját ő meg rám nyáladzott :D Mikor náluk voltam egyrészt az asszony a szomszéd szobában volt, illetve se stresszoldó, se vigasz szexet nem szerettem volna első alkalomnak. Pár csók azért elcsattant ;) Holnap, vagyis ma jön, ha semmi nem jön közbe, szerdán pedig utazunk hozzá. Már lehetne... de úgy érzem szükségem van valami jelre, hogy na, mostmár tényleg nyugodt lehetek. Az, hogy kimondás vagy papír vagy mi a pontos határidő... Nincs ilyen, ennyi spontaneitás azért legyen benne :D
2016. aug. 1. 03:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!