Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság, hogy nem hívták meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság, hogy nem hívták meg a barátomat?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, ezalatt nem tudták megkedvelni. Mimdig mondják, hogy nem nekem való. Viszont beletörődtek annyira, hogy engedik, hogy néha náluk legyek, néha ő legyen nálunk. Ma is itt a barátom, de mindjárt kezdődik a nagymamám szülinapi bulija, ahová mind hivatalosak vagyunk, de a barátomat nem hívták meg, így haza kell mennie. Nem szeretnék ma vitázni, és ő is megérti. Szerintetek illett volna meghívni? Vagy a békesség kedvéért jobb így? Már volt rá példa, hogy eljött velem családi buliba, de akkor is levegőnek nézték szinte.
2016. júl. 31. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért kell külön meghívni a barátodat egy családi bulira? Nálunk mindig is egyértelmű volt, hogy a barátom is jön, nem kellett külön mondani, hogy ő is meg van hívva.


Én a helyedben kerek perec megmondanám a családomnak, hogy ő az én párom, és ahova én megyek, oda jön ő is. Akinek nem tetszik, nem muszáj néznie. Állj ki érte, magatorkért.


25 N

2016. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de gondolom a te párodat nem utálták. Nálunk meg húzzák az orrukat már a nevére is. Sokat veszekedünk miatta.
2016. júl. 31. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mi miatt utálják ennyire? Mi az indok?
2016. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintük nem hozzámvaló. És van egy betegsége is, ami miatt nem tudják elfogadni.
2016. júl. 31. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:
De a te párod! És ezt fogadják el. Miféle szülök az ilyenek, akik megszabják, eldöntik, hogy ő nem hozzád való? Tett esetleg valamit konkrétan a családod ellen, vagy rossz előéletű? 2 éve vagytok együtt, ő már családtag, én a párod helyében nem bírnám sokáig ezt a megaláztatást, erre előbb-utóbb rá fog menni a kapcsolatotok. Milyen betegsége van? Elég szomorú, hogy egy embert elítélik, mert beteg.
2016. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!