Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen pasik mit várnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasik mit várnak? Vagy mit akarnak elérni vele?

Figyelt kérdés

A gyakorin rámírt egy pasi, annyit, hogy 27 éves, és ha szeretnék ismerkedhetünk. Rólam tudni kell, hogy egy kedves fiatal lány vagyok, de nem a határozatlan fajtából, értelemszerűen válaszoltam neki, teljesen udvariasan, mint ahogy a legtöbb rám író srácnak. Hogy mivel csak 18 vagyok, nagy lenne a korkülönbség és nem egymást keressük. Eddig mindig kedvesek voltak, és békében el tudtunk válni, szerintem tisztességesebb, mintha figyelmen kívül hagynám (élőben is ilyen vagyok.)

Erre visszaír valami olyasmit (töröltem az üzeneteit és tiltottam is a 2.-3. válasza után), hogy, idézek "még sok kukinak kell bennem járnia és majd biztos visszautasítom a normális és kedves fiúkat meg ha úgy érzem, nem tudok megmaradni egy pasi mellett, akkor ne is randizzak, mert csalódást okozok nekik".

Amint elolvastam a levelet, annyira megdöbbentem, hogy elnevettem magam. Komolyan. Nem azért, mert vicces, hanem mert nem hittem el.

Most komolyan az ilyenek nevezik magukat normális és kedves srácoknak? :D Mert én ismerek nagyon édes, kedves fiúkat és egyik sem ilyen trágár, lekezelő és bunkó. És ha neadjisten az egyiküket elutasítom (mert mondjuk nem egyezik az érdeklődésünk, nagyon eltérnek a dolgaink, nem működne) akkor normálisan meg lehet velük beszélni. Ahogy engem is kosaraztak már ki, megértettem, túlléptem. De könyörgök, ez mi a bánat?


2016. aug. 1. 13:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
Egy genya miatt nem kellene mindenkire ráhúzni ezt.
2016. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Jajj, bocsi, nem minden srácra értettem, hanem a hozzá hasonlókra :)
2016. aug. 1. 13:57
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek. Számomra is evidens, hogy udvariasságból és nem ismerkedési szándékból visszaírok valakinek. Aztán bebunkul meg elindul a mocsok a fantáziájából, én még mindig jól nevelt vagyok. Aztán ha még mindig ügyelve arra, hogy ne bántsam meg lepattintom, én érzem magam szemétnek.

Felvilágosíthatná őket valaki, hogy ez nem egy társkereső oldal.

Vagy engem, hogy az. Akkor senkinek nem írnék vissza soha. Viszont van pár normális, akivel szuperul el lehet üzengetni.

Sajna ez van. Ezek az újvilág Isten lábai.

33/n

2016. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

nem tudnak veszíteni és még egy utolsót be akarnak olvasni...


23F

2016. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen gyökerek miatt nem hisznek a tényleg normális srácoknak a csajok..
2016. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyit elér vele, hogy utána 0-24- ben tud sírni, hogy minden nő elutasítja és nem érti, miért.
2016. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy nem te voltál a hibás, egyrészt válaszra méltattad az üzenetét, másrészt érthető okból utasítottad el, és még normális hangnemben is tetted. A férfi volt a hülye.


Bárcsak minden lány ilyen lenne, mint te, de sajnos vannak akik bizonytalanságban tartják a férfit (nem utasítják el konkrétan, csak jeleket adnak, de leszarják, hogy mi van vele), vagy bunkón elküldik a francba.

2016. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Van ilyen, de fordítsd vissza.

Írj neki egy litániát arról, hogy ő túl jó neked, nem érdemled meg és hogy a drogrehabon már fix szobád van fenntartva és arra kárhoztatni megint egy újabb srácot, hogy végigszenvedje veled ezt a leszoktatást hetedszerre is, hát nem tudod, hogy kéne-e...

Amúgy is illúzióromboló, mikor a szerelmed alól pucolod ki a szart,stb.


Sztem hamar és illedelmesen fog elköszönni és sok sikert kívánni.

2016. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Majdnem minden nő életében volt egy ilyen fickó, hidd el. Az értetlenkedésen át a válogatott szitkozódás, fenyegetésig bezárólag szinte mindent meg kaphat az ember lánya, mint egy boxzsák.

És kulturált nem sértő formában utasítod el az sem számít, egyszerűen valaki személyes sértésnek fogja fel, kb. mintha direkt kiakartál volna cseszni vele "mert ő bizony látta a szemeden hogy bejössz neki".

-hát már majdnem azt várta volna volna, hogy bocsánatot kérjek tőle...

2016. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én pont azért szoktam kiakadni, mert a nők többsége soha sem ír vissza. Úgy tűnik, hogy vannak még kivételek. Egyébként tényleg nagy a korkülönbség, én 23 éves létemre nem kezdenék 18 évessel.
2016. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!