Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen pasik mit várnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasik mit várnak? Vagy mit akarnak elérni vele?

Figyelt kérdés

A gyakorin rámírt egy pasi, annyit, hogy 27 éves, és ha szeretnék ismerkedhetünk. Rólam tudni kell, hogy egy kedves fiatal lány vagyok, de nem a határozatlan fajtából, értelemszerűen válaszoltam neki, teljesen udvariasan, mint ahogy a legtöbb rám író srácnak. Hogy mivel csak 18 vagyok, nagy lenne a korkülönbség és nem egymást keressük. Eddig mindig kedvesek voltak, és békében el tudtunk válni, szerintem tisztességesebb, mintha figyelmen kívül hagynám (élőben is ilyen vagyok.)

Erre visszaír valami olyasmit (töröltem az üzeneteit és tiltottam is a 2.-3. válasza után), hogy, idézek "még sok kukinak kell bennem járnia és majd biztos visszautasítom a normális és kedves fiúkat meg ha úgy érzem, nem tudok megmaradni egy pasi mellett, akkor ne is randizzak, mert csalódást okozok nekik".

Amint elolvastam a levelet, annyira megdöbbentem, hogy elnevettem magam. Komolyan. Nem azért, mert vicces, hanem mert nem hittem el.

Most komolyan az ilyenek nevezik magukat normális és kedves srácoknak? :D Mert én ismerek nagyon édes, kedves fiúkat és egyik sem ilyen trágár, lekezelő és bunkó. És ha neadjisten az egyiküket elutasítom (mert mondjuk nem egyezik az érdeklődésünk, nagyon eltérnek a dolgaink, nem működne) akkor normálisan meg lehet velük beszélni. Ahogy engem is kosaraztak már ki, megértettem, túlléptem. De könyörgök, ez mi a bánat?


2016. aug. 1. 13:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
És valahol ezek után értető, hogy a lány pár hasonló affér után át megy nyúlba, nem vállalja be az esetleges konfrontációt. A bizonytalanságban tartást meg egyszerűen nevetségesnek tartom, normális érett ember nem játszadozik elérhetetlen királykisasszonyt. Ott másról lehet szó.
2016. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez, csak harmincas férfiak csinálják ezt. Megírtam szépen, hogy nagy a korkülönbség (több mint 10 év) és én vagyok elküldve oda. Vagy vannak azok, akik az elején tényleg kedvesek, de a harmadik üzenetváltáshoz oda böfögnek egy "dugunk?"-ot. Az ilyenek a "normális férfiak". Egyem a szívüket :D
2016. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
5%

12-es

érlek tedd a szívedre a kezed és mondd el nekem, hogy mikor és kivel történt ilyen? " de a harmadik üzenetváltáshoz oda böfögnek egy "dugunk?"-ot."

A nők folyton ilyen rémtörténetekkel jönnek, amik valljuk be, kicsit sem életszerűek.

Minden második férfi a farkáról küld képet... dugunk kérdéssel jön...stb.

Sztem ti ezeket kitaláljátok.

Én soha nem jöttem ilyesmivel, ellenben választ se kaptam a leveleimre. Szóval akkor most ez hogy létezik?

2016. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#13


Egyetértek. Soha senkinek sem küldtem képet a farkamról, a szexet se hoztam fel soha, mégse írnak vissza a nők, a képváltás után szinte soha.

2016. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ezt itt gyakorin gondoltam, más netes felületen nincs tapasztalatom. Ha elhiszed ha nem, van ilyen. Volt olyan is, aki azzal a kérdéssel indított, hogy szeretek e csizmát hordani és engedném e idegen férfiaknak megnyalni. Az ilyenen viszont csak nevetni tudok :D

Amint látom férfi vagy és nem látod át a mi oldalunkat. Volt már dolgom normálisakkal is, sőt, most is beszélgetek egyel, de mindig akad kivétel. Attól, hogy te ezt nem tapasztalod, ez a dolog jelen van.

2016. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te nem vagy ilyen, ne magadból indulj ki. Talán még a jó fej haverjaid is lehetnek akik veled teljesen korrektek, de te azt az oldalát nem ismered, hogy viselkedik a nőkkel.
2016. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
9# 11# 16#-os hozzászóló voltam. Én itt a gyakorin NEM tapasztaltam ilyet. Ellenben a jelenség tényleg létezik.
2016. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

9# 11# 16#-os

Legyen igazad, de én csak nagyon nagyon hosszas kérlelés után volnék hajlandó képet küldeni róla.

2016. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ilyen se sok létezik, hogy egy nő válaszol. Lépj túl ezen a bunkón, és ne veszítsd el ezt a szokatlan tulajdonságod.

A kérdésedre reagálva, valószínű egy hirtelen haragú valaki volt, aki csak addig kedves, amíg meg nem kapja, amit akar.

2016. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Biztos vagyok benne, hogy amit ezek a lányok/nők állítanak, az nem kitaláció. :)

Például én ma reagáltam a kérdés kapcsán jött 2db privát üzenetemre (nem voltam gépközelben) és az egyikük azt kérte, véleményezzem a kinézetét. Képet nem küldött. Mondtam, hogy nem szívesen mondok véleményt idegenekről csak a külső alapján, mert egy fotó nagyon csalóka lehet. Reakció: "Kapd be a farkam, köcsög!"

És most komolyan elgondolkoztam, hogy idegenek üzenetére a gyakorin reagáljak-e a jövőben, mert nem biztos, hogy ki akarom magam tenni ennek. Pocsék érzés ilyesmit olvasni, főleg, hogy fogalmuk sincs róla, hogy ki vagyok. Olyan önbizalomrongáló, igaz, csak egy pillanatra, mert túl sokat nem adok rájuk, de lehet, hogy nem akarom magam kitenni ennek... Nem régóta vagyok aktív tag, és ez már a második ilyen. Borzasztó.

2016. aug. 3. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!