Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzem magam hűségesnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magam hűségesnek a barátomhoz. Szerintetek milyen okai lehetnek ennek?

Figyelt kérdés

Van barátom, akivel megvan a kémia, a testiségek is jól mennek, a lelkiségek is, tehat kívűl-belul megvan az összhang. Külsőre nem is vagyok az a ribis kinézetű, viszont belülről annál inkább. Fura, de nagyon zavar, mert rossz a lelkiismeretem tőle és szeretnék korrekt párkapcsolatban élni, de pont én rúgom fel a szabályokat. Sokat gondolkodtam az okokon.


Ami a probléma: ha nem vagyok a barátommal, simán szemeztem srácokkal, akár flörtig is elfajulhat a dolog. Folyton keresem az olyan lehetőségeket, ahol férfiak között lehetek, jo érzés, ha megnéznek és/vagy bókolnak. Még azt is el tudom képzelni, hogy 1-2 randi erejéig benne lennék a dologban, ha valaki elhívna és tetszene. Viszont nem feküdnék le vele...


Tudom. Elég gáz. Eleg nagy kvának érzem magam. Ez egy komoly téma, és szeretnék hozzá komolyan állni, szóval legyszi, negativ kommentelők hagyjatok. Szeretnék komoly válaszokat kapni, ami esetleg segíthet a döntésben.


Gondoltam sok mindenre: nem szeretem elegge a baratom, önbizalomhiányos vagyok, éretlen, tapasztalatlan, nem vagyok szerelmes a barátomba, keresem a tökeletest... Nem tudom. De elég rossz a bűntudatom. Közben ha barátommal vagyok, illetve nyilvan nélküle is, ő vonz. Sokszor eszembe jut, rendesen mukodik a kapcsolat, mindent megbeszélünk (kivéve ezt, nyilvan nem hozom fel), szexualitás is rendesen megvan. Szeretem a barátom. De talan nem elegge?!...


2016. aug. 1. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a saját kérdésedet. Nem szereted eléggé, csak önmagadnak nem mered bevallani.
2016. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szergej55 ***** válasza:

„...,tehat kívűl-belul megvan az összhang."


Ehhez két dolgot:

1. Ha így lenne, nem a gyakorin fityegne a kérdésed.

2. Magadat tartósan nincs értelme áltatni, gondold át alaposan a kapcsolatod minden egyes részletét, mielőtt döntést hozol. Ebben nem tudok segíteni, nem én vagyok a barátoddal, ez teljesen a te választásod, nem dönthetünk mi úgysem helyetted.

2016. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ettől simán szeretheted a barátod.Mint írtad nem csalnád meg ,a flört meg természetes ahogyan a szemezés is (szerintem) két szimpatikus ember között.Az a normális ,amikor valaki tudja hogy eddig és ne tovább.

Vagy lehet hogy csak simán olyan ember vagy aki szereti ha felfigyelnek rá ,a középpontban lehet.Én is ilyen vagyok.Szeretem ha észrevesznek és ha látom hogy tetszem az embereknek.Nem olyan nagy bűn ez ,én úgy gondolom.

2016. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!