Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Átkéredzkedhetek" a barátomho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Átkéredzkedhetek" a barátomhoz vagy meg kell várnom hogy ő hívjon át?

Figyelt kérdés

Húsvétkor az egyik napot nálunk tölti, és én úgy szeretném hogy tőlünk együtt menjünk haza hozzá és akkor az ünnep másik felét nála töltenénk. Kicsit megpróbáltam körbejárni nála a témát, de nem hiszem hogy értette a célzást :S

Még nem élünk együtt, ezért ilyen körülményes ez az egész.

Hagyjam hogy benne érjen meg ez a gondolat vagy mondjam el neki hogy én mit szeretnék? 7 hónapja vagyunk együtt


2016. márc. 19. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Neked legalább eszedbe jutott, hogy lehetne egyenesen is kommunikálni. Ez mindenképp egy fontos evolúciós lépcsőfok a nőknél.
2016. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális embereknél 1 hét után sem okoz problémát, hogy egy ilyet elmondjanak a barátjuknak, hogy "figyi a másik napot tölthetnénk nálad, nem?" Nemhogy 7 hónap után...
2016. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

7 hónap után ennyit nem tudtok megbeszélni?

Persze, szólj neki.

2016. márc. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 VirágésBence ***** válasza:
Miért, ha megkérdezed tőle mi lesz? Mi tart vissza?
2016. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, mindent meg is tudunk beszélni, csak rátukmálni sem szeretném magam. Szeretünk együtt lenni, de nem szeretnék sok lenni neki. Bár a három napból 1-et teljesen egyedül lenne és a hétköznapokból mindet egyedül tölti otthon. Mi a véleményetek? Fiúk? Ennyi idő után nem sok két nap a barátnőtökkel? Ő az első barátom...
2016. márc. 19. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyi, egy jó tanács, ajánlom, hogy fogadd meg. Ezt a görcsös, kényszeres, mindenképpen megfelelni akarást azonnal engedd el, szüntesd meg magadban (ha kell, beszéld meg a barátoddal, és segítsen ebben), mert semmi jóra nem vezet. Bocsi, hogy így kéretlenül belepofázok, de ez annyira általános képlet, hogy nem igaz...

a következő lépés a "jó feleség vagyok", mosok főzök - persze mindig a kedvencét -, takarítok, de persze csak én, ő hagy pihenjen, amúgyis szeretem, amikor ízlik neki a főztöm, meg néha megdicsér, hogy szép rend van, az olyan jó... aztán jön a gyerek, talán több is, szétszakadsz, persze szívem, majd én pelenkázok, tudom, hogy utálod, te csak játssz vele, később majd te elmész a szülőire, mert ő nem akar, majd te tanulsz vele, mert ő csak focizni akar vele, stb. minden sz.r a te dolgod lesz (és ezt magadnak köszönheted) egyre kevésbé bírod, tudat alatt őt hibáztatod, mert ha szeret, látnia kellene, hogy megszakadsz, de közben úgy érzed, ez mind a te dolgod, biztos te vagy a sz.r, ha nem megy minden, aztán már tudatosan is őt hibáztatod, aztán válás, ő meg nem is érti, hogy tulajdonképpen mi bajod van...

Igen, túlszaladtam, meg általánosítok, meg minden. A lényeg, hogy ennek az egész házasságon belüli idegbajnak épp most teszed le az alapjait azzal, hogy görcsösen meg akarsz felelni a barátodnak, ráadásul úgy, hogy ő nem is tud róla, ergo a lehetőségét sem adod meg, hogy ez változzon...

2016. márc. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!