Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ürüggyel szólítsam le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel szólítsam le a pasit a buszon?

Figyelt kérdés

Ne olyat írjatok légyszi, hogy mennyi az idő, meg mi hol van. Gyakran megyek arrafelé így az nem jó ötlet

Köszönöm előre is



2016. aug. 2. 13:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia, átadnád a helyed egy NEM terhes nőnek, aki eléggé kívánós mostanában és pofátlanul hasonlít is rám?
2016. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hehe utolsó, az a baj, hogy ő áll. Na, erre mit lépsz?
2016. aug. 2. 14:25
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Te, ha most ülnél éppen, átadnád a helyed egy NEM terhes nőnek, aki eléggé kívánós mostanában és pofátlanul hasonlít is rám?
2016. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
45%

#12


*kacsintasz* Látom ön ÁLL. Jól ÁLL? *nyelvkiöltés 0,3 másodpercre* Szívesen megnézném hogy ÁLL (kuncogás), demonstrálná ma éjszaka az ÁLLÓKÉPESSÉGÉT?

2016. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Oké, de akkor valami ócska luvnyának fog nézni, ő meg egy fura s egyben különleges srác. Vehehe 😂

Esetleg elejtős, elhagyós, segítségkérős dolgok? Bár nehéz kivitelezni. Pl elbénázom vagy levagja egy utas, hogy direkt csinaltam.

Ötletek, mert különben megveszek 😭

2016. aug. 2. 14:35
 16/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem baj ám, ha rájön, hogy ismerkedni akarsz. Ha bejössz neki, akkor ő maga fog segíteni, hogy tovább gördüljön a beszélgetés és az ismerkedés. Szóval ha kicsit átlátszó a dolog, az még nem probléma. :)
2016. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

akkor van egy jobb ötletem.

"Te, figyu, van itt egy pasi, aki ostromol és mondtam neki, hogy van pasim. Ha megkérlek, eljátszanád velem, hogy járunk?"

Ha később megkérdezi, hogy meddig kell még játszani ezt, azt mondod, hogy ameddig ő szeretné ;)

2016. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ja, csak szólok, hogy nem én pontoztam le a válaszadókat, mégha nem volt hasznos a tanács, akkor sem 😛
2016. aug. 2. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!