Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy a falat veri a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a falat veri a barátom?

Figyelt kérdés
Tegnap esti filmezés közben a párom felemelte a kezét és ököllel a falba ütött egyet. Megijedve kérdeztem miért csinálta. Az volt a válasza hogy ő se tudja miért, csak jól esik neki, néha csinálja, ez normális. Ja és azt is biztos nekem is vannak olyan dolgaim amiket nem tudok megmagyarázni. Mondtam hogy nincsenek. De ezt ne csinálja többet. Amúgy nem agresszív. De nem értem miért csinál ilyet.
2016. aug. 2. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát van baja...
2016. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Ez de kemény.., és ilyeneknek is van nője...
2016. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
És az ekkora parasztot is szereti valaki valamiért...
2016. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
nem
2016. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Miért lenne paraszt? Miért akkora baj ez?
2016. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%

Ez olyan, mint az éneklés a fürdőben. Vagy a tánc a konyhában. Vagy az unalomból történő fel s alá járkálás.

Sosem doboldatok asztalon? A suliban a padon? Esetleg a lábatokkal a padlón? Bármi hasonló?

Semmi baja a barátodnak. :D

2016. aug. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

6-os, amiket te írtál, azok normális dolgok, sokan csinálják ezeket. De olyan nincs, hogy valaki csakúgy beleüt egyet a falba, ráadásul egy filmnézés közepén.

Szerintem a kérdező barátja nem egészen normális.

2016. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Nyugi, semmi baja.
2016. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

legkozelebb a fejedre kapsz tole csak ugy

figyelj mert agressziv emberre utalo jel nem tudja a feszultseget levezetni

2016. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Sztem ez nem normalis.


A volt pasim akkor utott a falba amikor ideges volt, de ilyen extra szinten amikor veszekedtunk, azaz baromi ritkan. Neki erre volt oka, de az h csak ugy belever a falba az sok minden csak nem normalis, ez ilyen rejtett agresszio.

2016. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!