Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan félek, hogy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan félek, hogy párkapcsolatom, így családom se lesz soha?

Figyelt kérdés

Már húsz fölött vagyok, de még nem kellettem senkinek. A korombeli srácok inkább a tizenévesekre hajtanak, az idősebbek már lassan családot szeretnének, ami legalább 4-5 évig (de inkább több) nálam még nem jöhet szóba. Mire meg odajutok, hogy be merném vállalni, már meg öreg leszek a férfiak szemében és inkább a fiatalabbakat fogják választani. Lehetséges, hogy soha nem lesz családom és örökre egyedül maradok?


(Nem szeretnék ismerkedős üzeneteket, nem azért írtam ki a kérdést.)


2014. szept. 24. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2014. szept. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ?


Szerintem még semmiről se vagy lemaradva.

2014. szept. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
23
2014. szept. 24. 22:39
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze, a korodbeli srácok a hibásak, ki más, mert állítólag a tizenévesekre hajtanak. Csak érdekes, hogy más huszonéves lányoknak nincsenek ilyen jellegű problémáik.
2014. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23 évesen még nem kellettél senkinek és nem szeretnél ismerkedős üzeneteket kapni? Hát... igen. Valószínű, hogy egyedül maradsz. Egyébként én úgy 35 éves koromig nem akarok gyereket és korban pont hozzám illenél (26 vagyok).
2014. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tudtommal ez nem egy társkereső oldal.


#4 Más huszonéves lányoknak tizenévesen sem voltak gondjai a párkereséssel...

2014. szept. 24. 22:48
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

#6 "Más huszonéves lányoknak tizenévesen sem voltak gondjai a párkereséssel..."


Akkor ne a férfiakat hibáztasd emiatt, legyél szíves. Veled lehet valami probléma, lehet, hogy zárkózottabb vagy, vagy ápolatlan, büdös vagy. Ez ellen próbálj tenni valamit.

2014. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6: Konkrétan az ismerkedés kategóriát arra használják...
2014. szept. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8 És hova is van írva, hogy ez az oldal, vagy akár csak az a kategória is arra való? Mintha pont az ellenkezője lenne valahol...


#7 Én nem hibáztattam senkit, csak leírtam a helyzetet. Amúgy nem vagyok büdös, nem vagyok ápolatlan, rendszeresen sportolok, jó alakom van, nőiesen öltözködöm és szívesen elbeszélgetek bárkivel. Sokat gondolkoztam már azon, hogy mitől vagyok mégis ilyen selejt és miért van az, hogy bármit is javítok magasom, nem használ semmit, de már nincsenek ötleteim, hogy mit tehetnék még.

2014. szept. 24. 23:01
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
9: A moderátorok írták... de nem kötelező a disznótor. Nem is akarsz te senkit, csak panaszkodsz egy sort és folytatod tovább amit elkezdtél.
2014. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!