Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ebből valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni a legjobb barátnőm öccsével aki 3 évvel fiatalabb tőlem.

Találkoztunk, felmentem hozzájuk, ittunk picit majd ágyban kötöttünk ki.

Barátnőm nem támogatta ezt az egészet, mert szerinte az öccse mint pasi teljességgel megbízhatatlan.

Egyszer feküdtünk le, majd vissza ment oda ahol dolgozik, néha ír olyan dolgokat amiből úgy érzem akar engem mint barátnő viszont a nővére állandóan lebeszélni akar. Szerinte ha összejönnénk akkor állandóan hazudna, megcsalna ahogy a volt barátnőjét is, akit elvileg kihasznált mert a csaj akivel együtt volt egy nála 9évvel idősebb anya aki táncoslány.

Ez a srác akiről szó van szólt a barátnőm párjának is hogy pénteken vigye el egy csajhoz és aludjanak már ott nála, és mondja barátnőm is hogy más lányokat is hűlyít.

Igazából én nem vagyok féltékeny és nem zavar, mert nem beszéltük meg hogy járjunk, és nyílvánvaló számomra hogy beszélgethet másokkal is, nem csak velem.

Nagyon szeretnék ezzel a sráccal lenni de fogalmam sincs hogy mit tegyek? Egyáltalán hogyan derítsem ki? Két hét múlva fog hazajönni, és mondta is nekem már hogy megbeszéljük hogy lesz?!


2016. aug. 2. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A pasas megbízhatatlan? De hát te is az vagy, ha ilyen könnyen engedted magad megdugatni...

Szerintem pont neked való.

2016. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg azt akarja megbeszélni hogy lessz e folytatás vagy nem
2016. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!