Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha valaki túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha valaki túl rossz ember ahhoz, hogy kapcsolatban legyen?

Figyelt kérdés
Van egy párom majdnem egy éve, akit imádok, de nem vagyok szerelmes, az expáromat szeretem, akivel nem leszünk már egy pár sosem. A jelenlegi párom szerelmes belém, nem hiszem, hogy sejtene bármit abból, hogy én nem így érzek, mert tökéletes minden amikor együtt vagyunk, boldog velem. Viszont úgy érzem, így nem tisztességes vele együtt lenni, de szakítani a semmiből se lenne az. Egyedül kellene lennem, nem való nekem ez az egész párkapcsolatosdi, de nem akarok megbántani megint valakit, aki semmi rosszat nem tett.
2016. jún. 18. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért vagy hülye?
2016. jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2016. jún. 19. 00:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtem én helyette is. Kezdjük az elején: egy normális, intelligens, értelmes ember nem megy úgy bele párkapcsolatba, hogy még az exét szereti, ha mégis valamilyen hiba folytán ez megtörténik nem titkolja majdnem egy évig, mert tudod, egy év rohadt sok idő, nem tudom hány éves vagy, vagy ő hány éves, de igazából teljesen mindegy, az időt nem osztogatják csak úgy, ennek úgyis szakítás lesz a vége, miért kellett egy évig húzni? Ha van benned egy kis becsület elé állsz és megmondod, hogy sosem voltál szerelmes, elvesztegette az idejét rád, összetöröd, megutál, de aztán majd tovább lép és mindenki boldog lesz.
2016. jún. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó:

Köszönöm szépen! Igazából én is ugyanezt írtam volna!


Azt kívánom kedves kérdező ,hogy egyszer te is ess bele egy ilyen kapcsolatba!

Hogy a párod még mindig az exét szeresse ,de te őrülten szeresd ezt az illetőt és akkor talán rájössz a dolgokra!

Nem! Nem rosszindulatból ,csak egyszerűen a hibáidból fogsz tanulni (ha abból se ,akkor komoly gondok vannak felül)!

2016. jún. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, minek írsz ilyet, mikor látod, hogy engem is bánt a dolog és nem csinálnék ilyet újra, de visszacsinálni nem lehet.
2016. jún. 19. 00:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért kell minél előbb abbahagyni!!
2016. jún. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem ezt életem szerelme játszotta el.... Hát, nem esett túl jól!
2016. jún. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!