Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha szerintem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerintem a barátom rájött, hogy nem tetszett az ajándék amit kaptam tőle?

Figyelt kérdés

Szóval születésnapomra kaptam az ajándékot. Az a baj, nem tudok valami jól hazudni, és rögtön ki is ül az arcomra ha valami nem tetszik. Próbáltam mondani neki, hogy jó meg örülök neki,de nem hitte el szerintem, mert rákérdezett vagy ezerszer, hogy biztos tetszik-e. Tud.om szar alak vagyok, de legbelül olyan érzésem volt, mintha félreismert volna,hogy ez nekem tetszeni fog.

20/L


2016. aug. 7. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem tudjuk, hogy mit kaptál tole, nehéz megítélni :D
2016. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Miért kéne hazudnod?

Megmondod neki, hogy nagyon kedves tőle, örülsz a gesztusnak, csak épp nem talált.


26/F

2016. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Ezeken hogy lehet problémázni?

Odaadja - ne haragudj, nem jön be - oké, no probs, kicseréljük - köszi

2016. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

A szándék a lényeg.

Nem is értem, hogy nem lehet annak örülni, hogy gondolt rád.

Ne azt nézd, hogy mit kaptál hanem a szándékot.

Biztos izgatottan várta mit szolsz majd hozza. Erre te...

Megbántott az ajándékával?

2016. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kell ezen problémázni. Te szereted, ő is szeret. Rossz ajándékot vett. ennyi.

Esetleg azt a dolgot próbáld meg át alakítani, vagy rendeltetésétől eltérően használni, hátha mégis csak örömöd leled benne, és hozzá adódik a tárgy értékéhez az is hogy tőle kaptad. Tök ocsmány dolgokhoz is lehet kötődni ha az ember a másikat látja benne.

2016. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
"Legközelebb ennyit se kapsz"
2016. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Az én barátnőm folyton csak szar ajándékokat ad nekem.

Én pedig már csak bedobom a szekrény hátuljába és elfelejtem őket, helyette viszont vele foglalkozom.

Igen, van ez a hiányossága, plusz minden szart elfelejt, elhagyja a cuccait. Viszont a legédesebb nő a világon.

2016. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet úgy jártál, mint az exem, aki most az új fiújától ugyanolyan bögrét kapott ajándékba, mint amilyet anno ő adott nekem, még amikor együtt voltunk XD
2016. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

Na pont ezért utálom az ajándékozást.

Be kéne tiltani a gyerekkor után, felnőttek ne kaphassanak.

Vagy azon hisztiznek mert rosszat kaptak, vagy mert nem kaptak... Szánalom már komolyan mondom.

Ha kell valami vedd meg magadnak, ajándékot kapsz örülj neki hogy gondolt rád...ennyi.


Félreismert? Atya ég ilyen következtetést levonni egy ajándékból.

Megmondom mi történt, fingja se volt mit vegyen neked, meglátta azt a vackot, töke tele volt már a keresgetéssel, azt gondolta na ez jó lesz és megvette. Ennyi a történet.

De ha már egy szandi kazettánál jobb szerintem örülj neki. Peace.

2016. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szandi kazetta.XD
2016. aug. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!