Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mikulás nem sokára itt van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mikulás nem sokára itt van. Szerintem hülye "ünnep" de szerintetek ez jó ajándék barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Meg persze még valami apróságok ,de szeretem meghagyni a barkóm mert sokak szerint jól áll és ő mindig mikulás szakállnak becézget :D Arra gondoltam ,hogy mikulásra veszek neki egy mikulás szakállat és akkor majd én hívom őt szakállasnak :'D Feladom rá és úgy puszi...na de ez nem ide tartozik.

16/f



2014. nov. 22. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Enyhe főtt krumpli szagot érzek ja te szakállas embereket akarsz puszilgatni.
2014. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk ja utólag tényleg szarul hangzik xD
2014. nov. 22. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nem a legjobb megfogalmazás. :D

De a helyedben én tovább mennék és a szakállat alulra felvenném és egy köntösben várnám.Aztán megjön a mikulás a puttonyával.:D

Szerintem ezen halálra röhögi majd magát.És akkor már az ajándék tökmindegy micsoda :D

2014. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted ,hogy alulra vennéd föl és egy köntös? :d
2014. nov. 22. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy finoman hogy fanszőrzet helyett. :D

A köntös azért kell mert gatyába nem fér bele és beizzad :D

2014. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez beteg :D de túl kihívó pedig nagyon fasza lenne :D de még csak másfél hónapja vagyunk együtt.
2014. nov. 22. 18:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja okés ha nem vagytok még olyan jóban a csajjal.

de lehet venné a lapot :D

2014. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:DDD szóval valami enyhébb kellene még ,talán szilveszterkor :DD
2014. nov. 22. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!