Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik ilyen sunyin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen sunyin a barátom?

Figyelt kérdés

Nem tudom hová tenni az új felismerésemet, mi szerint a barátom sunyi. Összetákolt valami nagyon gagyi számítógépet, és most minden áron úgy akarja beállítani a dolgot, mintha egy szuper akármit hozott volna létre, és arra akar rávenni, hogy az itthoni gépet adjam oda neki, meg fizessek még pár ezer forintot neki, hogy megkaphassam az ő tákolmányát. Tisztára furán viselkedik, mintha rajtam akarna nyerészkedni... Mondtam neki, hogy nekem nem érné meg ez az egész, de mégis tolja a hülye dumáját.

Ráadásul, (a barátom vendéglátós, és néha beszámol arról, hogy milyen vendégek voltak), elkezdte mesélni, hogy az egyik vendégcsajnak mekkora melle volt. Megjegyeztem, hogy ezek szerint jól megbámulta, erre ő: "Ja, nem, csak úgy néztük, hogy ilyen béna pasinak, hogy lehet ilyen jó nője..." - Régebben is ki szoktuk tárgyalni a dolgokat, de azért nem így szokott beszélni. Kezdenek fura dolgai lenni.

Szerintetek mit kéne tennem?



2016. aug. 8. 00:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Gyakran furán terelgeti a témát, stb... Talán rejteget valamit?
2016. aug. 8. 00:10
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintünk kérdezd meg tőle, hogy: "Józsikám, akkor mit keresel itt? Annak a csajnak nagyobb a melle, úzsgyi. A testvérednek, Pistának amúgy is nagyobb a farka a tiedénél!".


Mindenképpen beszélned kell vele, hogy ez téged kellemetlenül érint.

26/F

2016. aug. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem kezdi megszeretni a szakmáját. :D
2016. aug. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy k***og f@aszfej.

Hagyd el. Ne rajtad eloskodjon, huzzon hasznot. El ne add neki a gepedet. Ne legye mar h*lye. Hagyd el.

2016. aug. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nyomorék... dobd már ki a francba!!! Pff....
2016. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugye kidobtad már ezt a fxszkalapot?
2016. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ki
2016. aug. 11. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!