Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek fordult már elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek fordult már elő olyan, hogy ismerősök, barátok, szülők azt mondták egy adott illetőre, hogy határozottan nem illik hozzátok, kár vesztegetni rá az időt, később mégis kiderült az ellenkezője?

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Bar igy lett volna, de sajnos igazuk volt. 5 evet kidobtam az eletembol.
2016. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mesélnél bővebben? Mi történt? Miben volt igazuk?
2016. aug. 8. 15:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem derült ki az ellenkezője. Sajnos sokszor külső szemlélő jobban látja, mint az érintett.
2016. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az en esetemben is igazuk volt, ketszer is. Bar mondjuk en is eszrevettem a jeleket, ami mutatta hogy nem illunk ossze, csak hat szerelmes voltam. De legkozelebb elgondolkodok rajta ha valakit elleneznek.
2016. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, akarhanyszor megjosoltak, h ez nem fog mukodni, az nem is mukodott:-))Sot, a szuleimnek van az a tulajdonsaga, hogy kepesek kvazi elore megjosolni, h mi lesz de ilyen reszletekbe menoen amin mindig rohogok, kesobb meg azon agyalok h ezt megis honnan tudtak?:-))


A jelenlegi ferjemmel elegedettek, es latjak a hianyossagait de az enyeimet is megis szerintuk ez rendben van. Mondjuk szerintem is:-)

2016. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Szerelmes lettem egy ferfibe, akiben foleg az onbizalma volt megnyero szamomra. Nagyon eros szemelyiseg volt, eleg egyedi eletfelfogassal. Anyuek az elso talalkozaskor levagtak, hogy o egy zsarnok, de nem hittem nekik. Aztan az evek alatt eszrevetlenul egy otthonulo, minden percerol elszamolo kis elnyomott lettem. Meg gyereket is szultem neki. Nyilvan nem az o hibaja, hanem az enyem, mert ennyi agyam volt. Ezert nem is hibaztatom, o ilyen ember. De azert hibaztatom, hogy egy eve szakitottam vele es meg mindig zaklat. Nyilvan a gyerek miatt muszaj tartani a kapcsolatot, de sajnos meg a mai napig undorito e-maileket kuldozget es mar halalosan is megfenyegetett.

2016. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogadd meg a szuleid tanacsat, tenyleg jot akarnak neked. Most egy olyan parom van, aki nagyon szimpatikus Anyueknak. De nem is kezdenek mar olyannal, akit elleneznek.
2016. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!