Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez igaz? A lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez igaz? A lányoknak nem az a pasi vonzó aki körbe nyalja őket, lesi minden kivánságukat hanem inkább az aki kicsit elérhetetlen és titokzatos.

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ez pont olyan mint nálatok. Ha egy nő elétek veti magát akkor nem érdekel titeket max egy darabig
2016. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki ismeri a mértéket. Nem szélsőségekben vagy sémákban kell gondolkodni csak ilyen vagy csak olyan. A sokoldalúság nagyon vonzó mindegy hogy nőről vagy férfiről beszélünk.
2016. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Mókás ez a dolog, máj frend.


Figyi:


Szép csávó "körbenyalalja": nyitott, igazi férfi stb.

Csúnya férfi "körbenyalja": nyomulós lúzer pfuj

Szép csávó titokzatos: Hú de misztikus, "van tartása"

Ronda csávó titokzatos: "mit képzel ez magáról, undorító"

2016. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
#3: A nőknél valóban mindig külső alapján ítélődik a kettős mérce. Nemhiába panaszkodnak sokan arról, hogy a jóképű, sármos macsónak hatványozottan több aljasságot, hibát, szemétséget néznek el. Az összes nőre jellemző ez.
2016. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
44%
Igaz
2016. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se igazán vonzó.
2016. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

én pasiként már jópár lehetetlen kategóriás nő elől tűntem el. Tudod mi lett az eredmény?


Semmi. Mindig abból lett valami, amiért tettem. De akkor sem értem, miért tapasztalják mások ezt, amit a kérdező irt

2016. aug. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

ÓÓÓÓ, hát perszeeee, és legyen alfahím is meg bunkó, mert az kell a nőknek.

A nők nem vágynak biztonságra, megbízhatóságra, és kedvességre, a nőknek az kell, aki le se sza.rja őket, és bunkózik velük, sőt ha lehet, rendszeresen verje is.

Ezt ti nem unjátok még?!


Ilyenkor ülök és töröm a fejem, hogy amikor leírod, hogy "lányok", teljesen már csoportra gondolhatsz, mint akikre én. Gondolom neked a "lány" az a kikent-kifent plázacica, akinek esze semmi, és ha elsőre lekúrják, onnantól a lábát is beletörölheti a pasija.

Csak azt nem értem, hogy neked minek ilyen "lány"?! Erre vágysz, hogy valakit alázhass és bunkózhass vele, miközben ő fut utánad? Ettől éreznéd magad férfinak?


Tudja a fene.

Legtöbb putrisoron így zajlik a "szerelem", talán ott kéne ismerkedni a továbbiakban.

2016. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
A buta lányoknak lehet, én szeretem, ha el vagyok kényeztetve, és el is várom.
2016. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Arany középút nincs?
2017. ápr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!