Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Boxolok és ősszel lesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boxolok és ősszel lesz egy meccsem amire a páromat is meg akarom hívni. Nem nagyon szeretne jönni mert nem tudja, hogy ilyen eseményre milyen ruhát kellene felvenni. Biztosan ez álla háttérben?

Figyelt kérdés

Vagy csak nem akarja látni ha esetleg elpáholnak?

Hölgyek mit gondoltok?Vagy ti mit vennétek fel ilyen alkalomra?



2016. aug. 9. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Farmer, póló. És igen, a nők néha furák, lehet ez az oka annak, hogy nem akar menni, de én hozzá tenném még azt is, hogy a verekedés nem egy szép látvány egy nőnek. Akár te ütsz, akár téged vernek. Tévhit, hogy ez szexi.
2016. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Vagy csak nem kíváncsi a "Borsodi Bivaly Bokszbajnokság"-ra. A piros sarokban.... Olááááááááááh Leniszter! A kék sarokban a kihívó... Lákátooooooooos Szájborgpajszer!
2016. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Attól egy picit több lesz.De ha Te mondod akkor biztos igazad van.")))
2016. aug. 9. 11:52
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is az zavarja,hogy nem akarja latni ahogy verekeszel. Szerintem inkabb ilyeszto eloben es nem szexy mint egyes filmek szerint.
2016. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

"ilyeszto" :D


Amúgy a box nagyon unalmas, hát még egy csajnak...

2016. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nem érdekli a dolog.

én mondjuk így öltöznék fel, ha elmennék: [link]

De nem igazán érdekel az ilyen, más sportok sokkal jobban. Ha külön meghív a párom, akkor azért elgondolkodnék, hogy jól esne neki, ha ott vagyok, és mennék.

25L

2016. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a barátom hívna, elmennék, de nem örülnék neki, meg végig aggódnám az egészet. Azt nem bírnám nézni, hogy ütik a párom, mert akkor én mennék oda szétverni a másikat :( (küzdősportolok)
2016. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jajj szerintem csak nagyon félt, vagy nem érdekli őt annyira.

Én nagyon félteném aki szeretek.

Ne aggódja túl a ruhát, csinkó farmer mellé egy ing és kész. Lazán, hadd legyen rá büszke a sztárboxoló. sok sikert a meccsre 👊

2016. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én se akarnám nézni, ahogy a barátom verekszik :D Másrészt meg a box halál unalmas.
2016. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!Aranyosak vagytok!:)
2016. aug. 9. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!