Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Boxolok és ősszel lesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boxolok és ősszel lesz egy meccsem amire a páromat is meg akarom hívni. Nem nagyon szeretne jönni mert nem tudja, hogy ilyen eseményre milyen ruhát kellene felvenni. Biztosan ez álla háttérben?

Figyelt kérdés

Vagy csak nem akarja látni ha esetleg elpáholnak?

Hölgyek mit gondoltok?Vagy ti mit vennétek fel ilyen alkalomra?



2016. aug. 9. 11:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség hogy a box unalmas sport. :D tök jó nézni. Én is boxoltam, lány létemre igaz nem sokáig.

De más nőkből kiindulva valóban ez állhat a háttérben... :D

2016. aug. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Szerintem hülyeség hogy a box unalmas sport. :D tök jó nézni."

Neked. Én meg a focit imádom, a barátom el se tudja képzelni, hogy lehet 5 percnél tovább labdázó embereket nézni :D Nem kötök bele, mindenkinek más a szórakoztató. Engem pl nem köt le, hogy két ember üti egymást, és elképzelhető, hogy a kérdező barátnőjét se. Persze nem biztos, de lehet hogy ezért nem akar menni.

2016. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!