Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzem magam elég szépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magam elég szépnek pedig van barátom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Honnan kaphatnék visszaigazolást? Így kapcsolatban nem tehetek ki képeket magamról, nem regisztrálhatok ilyen okból társkeresőre stb.

Semmi önbizalmam nincs, mert sosem dícsért senki.


2016. aug. 9. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

a barátod se szokott dicsérni?


23F

2016. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De, ő szokott, de tőle valahogy nem hiszem el
2016. aug. 9. 13:15
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem nagyon gyorsan felejtsd el! Nekem erre ment rá egy kapcsolatom... Az egekig magasztaltam a lányt, és nem hitt nekem. Nem hitte el, h ő nekem a legcsodálatosabb, legszebb, legszexibb, legkívánatosabb teremtés a földön. És nem a szememmel van baj, mert tényleg így gondolom, és tényleg így érzem, és nem véletlenül vagyok bele. Szóval jobban jársz, ha elkezded neki elhinni, különben rossz vége lehet!
2016. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szeretném elhinni, de hogy?
2016. aug. 9. 13:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Úgy, h elfogadod magad, és megbízol a barátodban, h tetszel neki, és Te vagy a legcsodálatosabb nő a számára!
2016. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs probléma, csináljunk!
2016. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azt se hinnéd el, ha más mondaná. A barátodnak nem hiszed el, de egy olyan férfinak, aki csak meg akar dugni, elhinnéd?



Igazából magadban nincsenek ezek a dolgok lejátszva. Amíg magad nem hiszed, hogy szép, csinos (okos, etc be lehet helyettesíteni bármilyen pozitív tulajdonsággal), addig max időlegesen fognak tudni "meggyőzni" külső ingerek.

2016. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Öltözz fel szépen, és így menj ki az utcára. Nem feltétlen csak azért mert mutogatni akarod magad, hanem a mindennapi dolgaid intézéséhez. Majd ott jön visszajelzés, az tuti.
2016. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Sunshinedoll ***** válasza:
0%

Ez a két információ nem függ össze. Nem érzed magad szépnek pont. Van barátod, pont. Nincs pedig, mégis, ugyanakkor.

MAGADTÓL kapod a legjobb visszaigazolást. Nem mástól. Ha mástól keresed, és mástól kapod meg, akkor mások kritikája fog összezúzni.

Te dicséred eleget magad? Hányszor nézel úgy tükörbe, hogy "wow, ma jól nézek ki?"

2016. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 fru_ ***** válasza:

Nem hiszed el a barátodnak????

Miért, hazudós?

Hidd el, nagyon jó nő vagy!

2016. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!