Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzem magam elég szépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magam elég szépnek pedig van barátom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Honnan kaphatnék visszaigazolást? Így kapcsolatban nem tehetek ki képeket magamról, nem regisztrálhatok ilyen okból társkeresőre stb.

Semmi önbizalmam nincs, mert sosem dícsért senki.


2016. aug. 9. 13:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%
20 centis farkamról ha küldök képet, és leírom, hogy dugnálak meg, az kellő visszaigazolás Nyuszi?
2016. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kuldj privatba kepet es irok egy ertekelest valaszban.
2016. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de hogy van pasid az nem jelent semmit :D Én is ismerek bűn ronda 100 kilós lányokat, akiknek van pasija, aki hasonló kaliberű (mert megtalálták egymást) és tök csini sportos lányokat, akik meg karrieristák és van nincs idejük pasizni vagy nem a jó alanyok vonzzák őket. Erről ennyit :D
2016. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én úgy oldom meg, hogy törődök magammal. megnéznek sokan az utcán mostanában. járunk közösen is sokfelé, érzem a reakciókat, megkérdezik, együtt vagyunk-e, stb.
2016. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hogy ezt a dolgot nem hiszed el neki, az egy dolog. De miért idegen emberek véleménye érdekel? Vagy egyáltalán , miért kell neked az, hogy szépnek érezd magad? Miért van rá szükséged? Ezen elgondolkodtál már?


Én rohadtul ronda vagyok. Annak tartom magam, és nem ok nélkül. Sok visszaigazolást is kaptam ami alátámasztja ezt, bár ez a része nem érdekel. A franc akar másoknak megfelelni...

A férjem szépnek, szexinek meg ilyesmiknek tart, és nem tudok mit kezdeni ezekkel a jelzőkkel, mert nem értek vele egyet. Általában nem reagálok rá, vagy megkérem szépen, hogy ne mondja, de nem bírja ki. Viszont arra sincs szükségem, hogy én szépnek tartsam magam . Jól elvagyok így. Attól, hogy csúnya vagyok és ezt tudom is, még boldog vagyok, szeretem az életem, csak nem szeretek társaságba járni. (bár néha azt is szoktam)


Aki tisztában van a saját szépségével, vagy annak képzeli magát, az általában beképzelt p...csaként viselkedik. Ilyen akarsz lenni? Persze kivételek mindig vannak, de elvétve!

2016. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!