Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom barátjának apjánál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom barátjának apjánál dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kissé kínosnak érzem a helyzetet, ugyanis véletlenül futottam bele ebbe a helyzetbe.

Röviden; regisztrálva vagyok egy modellkereső oldalon, ahol ugyan mindenfélére lehet jelentkezni, de szinte mindenki csak aktra keres lányt. Múltkor kaptam egy üzenetet, ami "tisztességes" munkáról szól (Elvileg). Nem is ez a gond, hanem miután válaszoltam, néztem utána hogy ki ez az ember. Barátom barátja nincs túl jóban az apjával. A problémáim: 1, nagyon bizarrnak érzem a szitut, illetve kissé áruásnak is, mivelhogy nincsenek jóban,

2; ez ugye egy olyan oldal, ahol aktra keresnek általában, és hát néha volt hogy elfogadtam egy-egy ajánlatot...

3, párom erről semmit nem tud, és mivel rendkívül féltékeny, meg gyanakvó, egyből feltételezné hogy volt ott más munka is... Ráadásul szinte tökéletesek a megérzései...


Kérdés: elmenjek a castingra, vagy inkább hagyjam? Egyébként egy zenés bárba lenne hostess munka...

Ha elmegyek, természetesen előtte beszélek barátommal, de még ettől is félek, mert egyből kérdezne esetleg... Máshol meg nem látom ezt a hirdetést..

Persze mondhatom hogy most regisztráltam, vagy -az igazat- hogy évek óta nem néztem, és persze aktra sose mennék, de tudja ha hazudok...


2016. aug. 9. 16:30
 1/5 Gotland ***** válasza:
Szerintem te is tudod, hogy ezt így a barátoddal megcsinálni nagyon sáros.
2016. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebből csak rosszul jöhetsz ki, ha elmész és nem is beszélsz róla.
2016. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mond el a baratodnak,had tudja meg mekkora prosti a baratnoje.
2016. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gotland ***** válasza:

ma 16:51


Senki se szeret ugye? Barátnőd nemhogy nem volt, de még csak nem is lesz?


Ha nem lennél ekkora barom, még sajnálnálak is.

2016. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisbaratom ,el kell keseritselek... Nincsenek ilyesfajta problemaim. :)
2016. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!