Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek olyan nővel/p...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan nővel/pasival, akinek van már egy gyereke?

Figyelt kérdés

Az esetemben a pasi ilyen. Össze vissza szerencsétlenkedünk már hónapok óta, de most úgy néz ki, hogy kezd minden egyenesbe jönni.

Van egy kilenc éves fia, nem ő neveli, de iszonyatosan imádja, és igyekeznek sokat találkozni. Én is találkoztam már a kissráccal, egy tündér, baromi cuki, nagyon jól kijöttünk.

Viszont van egy példa előttem, a legjobb barátnőmnek hasonló szitu volt az életében, eleinte minden jól ment, aztán a pasi folyton a gyereket helyezte előtérbe (valahol érthető persze), és ez kb. tönkretette a kapcsolatukat.

Mindig úgy érzem, hogy biztos vagyok a dolgomban, de aztán eszembe jut ez, és elbizonytalanít..

Mi a véleményetek erről? Megérné?

20L, 27F


2016. aug. 9. 21:57
1 2
 11/19 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Ha te el tudod fogadni,hogy sosem leszel az első helyen,mindig második leszel,ha el tudod fogadni,hogy van egy megbeszélt,akár többnapos program és a gyerekkel történik valami,a helyzet úgy hozza,hogy a párod tud csak vele lenni.A program ugrott! Számtalan ilyen példa van... Sok dolgot kell tolerálnod,mindig ugrani fog,ha a gyerekkel van valami. Bármi is van tervben veled (már ha normális szülő persze)
2016. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nagyon gázos a helyzet, én ilyen pasitól menekülnék.
2016. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12, miért is?
2016. aug. 9. 23:13
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha már nagyobb a gyerek, legalább kamasz (12-14 éves), akkor talán, mert másabb a kapcsolatuk már olyankor. Arra is érdemes figyelni, hogy az illető éppen akkor házas-e még vagy milyen kapcsolatban van jogilag, mert nagyon nem mindegy.
2016. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
"a pasi folyton a gyereket helyezte előtérbe"-éppen emiatt kell a gyerek már legalább kamasz legyen.
2016. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
20 éves lányként pedig még nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy komoly kapcsolatban legyél ilyen sráccal. Mindenképpen ismerd meg először jobban, a konkrét szándékait és egyenesen kérdezz rá mindenre, ami neked nem biztos. Megtörténhet az is, hogy a srácnak nem jó a kapcsolata a gyerek anyjával, s veled akarja majd a másodikat. Abba is gondolj bele, hogy a Te Terveid pontosan micsodák a jövőt illetően és csak azokat tartsd szemed előtt, mert ha pl. karriert akarsz építeni, akkor arra kell jobban figyelni. Azt is valahogy meg kellene tudni, hogy a srácot miért nem kedveli a gyerek anyja, emiatt érdemes lassanként "barátkozni" azzal a hölggyel, így mesélni is fog róla, s úgy mérlegelsz, hogy neked megfelel-e a párod, stb.
2016. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

És ha ennyire szereti, akkor miért nem megy perre? Nem tilthatják el tőle csak úgy a gyereket.

Amúgy én nem jönnék vele össze. Én szeretnék egyvalaki életében a legfontosabb lenni.

2016. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez azon múlik, h Te hogy állsz a dologhoz, hogy tudod elfogadni a helyzetet. Engem személy szerint mem zavarna a dolog. Volt is már olyan partnerem, akinek volt egy kislánya. Engem nem zavart, de én rohadtul toleráns vagyok, és szeretek másokat előtérbe helyezni magammal szemben. El tudom fogadni, h egy anyának mimden körülmények között a gyermeke az első. És h elválaszthatatlanok. És nem is szabad/akarok közéjük állni! Beérem azzal is, ha "csak" a második helyen vagyok, hiszen nem leszek féltékeny egy gyerekre, aki semmiről sem tehet. Az sem zavar, h nem az enyém a gyerek, hisz ez nem számít semmit, csak az élet számít, csak az, h a gyerek a lehető legkevesebbet sérüljön, és a lehető legjobb nevelést kapja.

Csak sajnos sokan nem tudnak ezekkel a dolgokkal azonosulni, vagy ezektől a dolgoktól elvonatkoztatni. Azt pedig neked kell eldönteni, h hogyan tudnál viszonyulni az egészhez. De egy biztos: fontos meg nagyon alaposan! És még egy jó tanács a későbbiekre nézve is: Soha ne hozz végleges döntést pillanatnyi érzések alapján!!



Jah, amúgy csak az az egy gátló tényező lenne nálam egy gyerekes anyukánál, ha azt mondja, h nem fog többet szülni. Mivel én is szeretnék saját gyereket, így ezzel nagyon elszomorítana, ha így gondolja..

2016. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 fru_ ***** válasza:

Egy apának úgyis mindig a fia az első, szóval ezen nem paráznék.

Ha jól kijössz a sráccal, akkor meg máson se paráznék.

2016. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!