Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 174 cm és 103 kg vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

174 cm és 103 kg vagyok, és gátlásaim vannak ez miatt?

Figyelt kérdés

Na szóva, a fenti adatok alapján gondolom tudjátok, mi a lényeg, kövér vagyok. Annyiból szerencsés vagyok,hogy azért jól eloszlik rajtam. Középiskolás koromban pajzsmirigy problémáim voltak, és az miatt híztam meg.

Az a problémám, hogy ha egy pasi elkezd közeledni felém, teljesen beparázok, és inkább elküldöm, mert tudom, hogy nem mernék előtte levetközni, ott hagyna a fenébe szerintem. Jó, ruhán keresztül is látszik, hogy nagyobb vagyok, de lehet, hogy ruha nélkül döbbenne rá kivel jött össze.

Ti mit gondoltok erről? Ha összeszedem magam és tetszik valaki, hogy közeledjek?

22L


2010. ápr. 18. 22:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha valaki közeledik feléd, ne hajtsd el! Amúgy meg meg kell találnod magadank a "célközönséget", azokat a pasikat, akiknek bejössz... Mert ilyenek is vannak... Nem csak az anorexiás gebékről álmodnak a pasik (sőtt, a töbségük nem is azokról)...
2010. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%

Hát pajzsmirigy ide pajzsmirigy oda, inkább mint a tank. (bocs de ez van) Nem a gebékről álmodnak a pasik ez tény de azért 103 kg az még az átlagos testsúlytól is odébb van. Én se szeretem a gebéket de ez kicsit sok. De ezzel nem cska én vagyok így. Viszont jó hír, tényleg vannak akiknek ez jön be :D Szoval hajrá .

20F

2010. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló testalkatúak vagyunk, sőt rajtam van még plusz. Ne légy buta, vannak olyan férfiak, akik szeretik a kövér/molett lányokat. Ha egy pasi közelít feléd, akkor azt azért teszi, mert tetszel neki. És ha ez így van, akkor ha lekerül rólad a ruha, akkor is tetszeni fogsz neki. Ha olyan férfiakkal szeretnél ismerkedni, akiknél a molett lányok a favoritok, akkor itt egy társkereső: www.teltlanyok.com, ha más nem, pár önbizalmat növelő bókot be lehet zsebelni itt is. Sok sikert és több önbizalmat. :)
2010. ápr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
vannak férfiak akik a bögyös sunákra buknak.
2010. ápr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Thurston ***** válasza:
0%

"Ez miatt".


olol

2010. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz emiatt.Fura de én általában a kövérebb nőket nem nézem meg DE először mindig az arcát nézem meg.Ha tetszik az arca a többi már csak annyira részletkérdés...

Pont most vagyok belezúgva egy lányba aki kövérebb fajta, de az arca annyira megfogott hogy a többi dolog már nem is érdekel.

Szóval fel a fejjel, ki a mellel(jaj bocsi muszály volt:))

20F

2010. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se hajtsd el a pasikat. Még esélyt se hagysz, hogy valaki jobban "rádnézzen". Amúgy meg valószínűleg jó a humorod, mert az első beszólón, és a rá adott válaszodon jó nagyot nevettem. Szóval nem sértődtél meg a válaszán, és ez tetszett. :)


Mindemellett párhuzamosan kereshetsz egy dietetikust, és az ő segítségével kicsit formába hozhatod (vagy ha jobban tetszik, gatyába rázhatod) magad formailag, és ami fő, ÉHEZÉS NÉLKÜL. Ők pont ezért vannak ,hogy a számodra megfelelő étrendet kialakítsák. És már az se lenne egy rossz dolog, ha ledobnál úgy 15-20 kg-ot.. :) Próbáld meg!

2010. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Igen, muszály lesz szakemberhez fordulni, mert magamtól egyszerűen nem megy. Hiába csökkentem a szénhidrátot meg ilyesmit, sok zöldség stb. Valamit még is elrontok...

Nem vagyok az a sértődékeny fajta, meg hát nem azért tettem fel a kérdést, hogy csak szép és jó válaszokat kapjak.

2010. ápr. 18. 23:05
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
:) Helyes! Mielőbb menj el egy dietetikushoz. Az önbizalmad is nagyon nőni fog, ha sikeres leszel a diétában, meglátod! Én is 174 cm vagyok, és 78 kg, de kicsit nekem is sok, és egyedül egyszerűen nem megy. SZülés előtt 70 kg voltam, ez a 8 kg. sokat "ront" az önértékelésemen. Szóval nem gebe akarok lenni, sose voltam az, csak szeretnék olyan lenni mint szülés előtt. Hajrá 174 cm-es társam!! Ne hagyjuk magunkat! :))
2010. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszi :) írok, hogy haladok!
2010. ápr. 19. 00:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!