Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 174 cm és 103 kg vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

174 cm és 103 kg vagyok, és gátlásaim vannak ez miatt?

Figyelt kérdés

Na szóva, a fenti adatok alapján gondolom tudjátok, mi a lényeg, kövér vagyok. Annyiból szerencsés vagyok,hogy azért jól eloszlik rajtam. Középiskolás koromban pajzsmirigy problémáim voltak, és az miatt híztam meg.

Az a problémám, hogy ha egy pasi elkezd közeledni felém, teljesen beparázok, és inkább elküldöm, mert tudom, hogy nem mernék előtte levetközni, ott hagyna a fenébe szerintem. Jó, ruhán keresztül is látszik, hogy nagyobb vagyok, de lehet, hogy ruha nélkül döbbenne rá kivel jött össze.

Ti mit gondoltok erről? Ha összeszedem magam és tetszik valaki, hogy közeledjek?

22L


2010. ápr. 18. 22:42
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%

AZT mondják, hogy a szex jó fogyókúra!

Keress megadnak egy helyes srácot zárkózzatok be és reszeljetek éjjel-nappal!

2010. ápr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
OK, várom a fejleményeket! :))
2010. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Társkeresőn fönn vagy?

Teltlányok, Ducikaland... vannak ám ott fiú látogatók is, nem is kevés.

Az jó, ha a lelkedben minden rendben van és nem sértődsz meg egy-két IQ nullás beszóláson. Ez az első lépés.

A második az orvos, aki elindít visszafelé egy normálisabb súly irányába.

A harmadik meg egy bérelt hely valami jobb társkeresőn.

Képet feltehetsz ide is, ha gondolod: az alapján talán többet is tudunk mondani.

2010. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

Nyugi kislány:)

Én még nehezebb vagyok mint Te,mégis 8 éve élek boldogan a párommal.

Mindenkinek eljön egyszer a fehér lovas hercege,feltéve ha nem hajtja el.

Ha egy pasi rádmozdul nyilván tetszel neki,nem érdemes mindenkit lepattintani,mert akkor örökre egyedül maradsz.

Egyébként mostmár én is pattintom a pasikat,mivel megtaláltam a páromat,de van köztük 1-2 igen szép darab:D

Tudnék velük mit kezdeni:D De a hűség mindenek előtt!

És ne add fel!!!

2010. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Thurston ***** válasza:
Nem lehet, hogy az miatt (!lal) vannak gátlásaid, mert nem sikerült kijárnod a nyolc általánost? :/
2010. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Figyu beteg vagy e miatt nagy a test sulyod de ha vannak olyanok akik kozelednek feled meg ilyen test sulyal is nem ertem miert vannak gatlasaid!!!gondolj bele ha sikerul lefogyni hanyan fognak utanad kajtatni de ha nem akkor kuzd le a felelmedett es add meg magad valakinek!en nekem normalis a testsulyom megis vannak gatlasaim le kell oket kuzdeni!!es a tankrol annyit h ennek a lanynak a kedvesege nem erdemli meg ezeket a jelzoket!fogadok tobbre viszi o evel az eletben mint te aki bizonyara egy apro hiba miatt is gunyolodik de azt nem vesszi eszre hogy o maga mekkora egy taplo!
2010. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Thurston ***** válasza:
0%

19:04


Minek utána még azt sem tudja a kedves kérdező, hogy az 'ez' a 'miatt' szó előtt hasonul, és 'emiatt' lesz belőle, nem hiszem, hogy azért olyan sokra fogja vinni az életben. Elég kellemetlen tud lenni, ha valaki külsőleg sem megnyerő, meg közben tök hülye is.

2010. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Gyorsan írtam, valószínüleg azért csúszott be ez a helyesírási hiba. Hidd el, nálam sokkal rosszabb helyesírók is vannak.

Köszönöm mindenkinek, nagyon aranyosak vagytok!

Ma beszéltem a háziorvosommal és jövőhéten megyek vérvételre meg ilyesmire,úgyhogy már ez is haladás :D

2010. ápr. 19. 22:19
 19/23 anonim ***** válasza:
52%
Hát szerintem igen csak ritka az aki tipikusan a kövér (a lányok ezt "teltkarcsúnak" nevezik általában) csajokra bukik. Ha össze is jön vele akkor is csak a "nincs ló jó a szamár is" elv érvényesül. Nem tudom elképzelni hogy van olyan fiú aki arra vágyik hogy a barátnője hasa/feneke kifollyon az ujjai közül minthogy egy sima feszesebb felületet simogasson.
2010. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: van, akinek ez tetszik - van, akinek az.

Sokan kifejezetten nem szeretik a sovány lányokat.

2010. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!