Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogy viszonyultok a molett, ducibb csajokhoz?

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok. Leírom bővebben mi zavar és mi vonz a ducibb csajokban. Kíváncsi lennék, ti hogyan viszonyultok hozzájuk?


Nem mondom, hogy "csajozógép" vagyok, de elég sokat vagyok lányok társaságában. Sok közülük duci, és sokszor próbálnak közeledni hozzám, éreztetik, hogy tetszem meg szeretnék ha felfigyelnék rájuk stb.

Mindjárt az elején elmondanám, hogy alapvetően nekem nem jönnek be a "kövér" csajok. Ezért a kijelentésemért most lehet útálni, meg bunkónak tartani, de ez van, bocs nem tehetek róla. :)

DE! Azt is el kell mondanom, hogy nagyon sz.ar érzés elutasítani egy ilyen lányt, főleg azért, mert legalább 90%-ban elmondható (legalábbis az én tapasztalatim szerint), hogy az ilyen lányok sokkal kedvesebbek, szerényebbek, aranyosabbak, megértőbbek és kevésbé beképzeltek mint bombázó társaik. Sokan közülük nagyon szépek, mármint ha ledobnának pár kilót...


Nem is ragoznám túl... A lényeg, hogy engem kicsit bánt, néha, hogy vissza kell utasítanom az ilyen csajok közeledését, és csak barátságot tudok elképzelin velük. Dehát ez van, ha valaki nem tetszik külsőre azzal úgysem működne egy párkapcsolat...


Lehet csak én vagyok érzékeny, hogy ilyen dolgok zavarnak? :)

Srácok, ti hogy vagytok ezzel? Mi a véleményetek, tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

Persze lányok véleményét is várom...



---------------------------------------------------------

(

ja és nem vagyok:

- terhes,

- homár,

- emos,

- biszex,

- nekrofil,

- stb. mielött valami degenerált ilyet kommentelne :D

(és semmi bajom a "nem heterókkal" mielött ezért is beszólna valaki :D)

)


Köszi előre is a válaszokat!


2010. ápr. 18. 23:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól teszed,hogy nem hitegeted ezeket a lányokat!Esélyt sem adsz arra,hogy hiú reményeket tápláljanak Veled kapcsolatban,és így nem fognak csalódni sem.sajnos az őszinteségednek ára van,de én úgy látom,hogy nagyon helyes,hogy így cselekszel,hiszen ha valaki nem jön be külsőre,nem vonz,akkor értelmetlen lenne kihasználni valakit.Úgysem lenne belőle semmi komoly.

Abból,ahogy írtál Róluk,számomra az derül ki,hoyg tiszteled őket,és tisztában vagy a belső értékeikkel.H a a véleményedet Róluk is ilyen kulturált formában fejezed ki,nincs ezzel semmi baj!Dicséretre méltó,hogy Te nem úgy állsz hozzá ehhez a kérdéshez,hogy mindegy,csak lyuk legyen...Szóval nekem teljesen szimpatikus vagy az írásod alapján.Egyébként természetes dolog,hogy az ember nem kezd olyasvalakivel,aki külsőre nem tetszik neki,hiszen ez esetben csak erőltetné a dolgokat,ami nem vezetne jóra.


Még valami: a duci,és a kövér közel nem ugyanaz.Ez mondjuk lényegtelen,Neked a vékony lányok jönnek be,és kész.Nincs ezzel baj.

2010. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Jah,és 23/L vagyok.
2010. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Hát igen igaz bocs: duci =/= kövér.

"Hivatalosan" egy átlag nő 163 cm magas és 70 kg. Nekem ez már kicsit erős testalkatnak tűnik, de ha jó az összkép akkor lehet, hogy nincs gond, még tetszhet is. :)

Bár én 178cm magas vagyok és 75kg, ha egy csaj olyan nehéz mind én az már nekem valószínűleg kövérnek számítana, de ezt olyan nehéz így számokba önteni, szóval hagyjuk is. :)

2010. ápr. 18. 23:39
 14/27 A kérdező kommentje:
ma 23:30: Köszi a kommentet, kedves vagy és szimpatikus... :P
2010. ápr. 18. 23:40
 15/27 Ywerd ***** válasza:
71%
hát én meg pont nem a vékony csajokra bukom,meg azokra akik tipikusan "cicababa" kategóriásak.de hogy te a vékony csajokat szereted azzal nincs baj.Egyébként a duci csajok sokkal odaadóbbak tudnak lenni szerintem,hálásabbak is...Volt viszonyítási alapom ez a saját tapasztalat :D
2010. ápr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy,Neked nem jönnek be,ízlések és pofonok.Más meg a,,husikat" kedveli! :-) Én például 156 cm vagyok csak sajnos,és 55 kg,de ez a testsúly eloszlik rajtam,van mellem,van seggem,szóval tényleg nem lehet számokkal kifejezni,milyen az illető testalkata.
2010. ápr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom én nem ezek alapján nézem a csajokat. Tudom, klisé, de engem valahogy a kisugárzásuk érdekel. Találkoztam már egy pár olyan lánnyal, akik nem kifejezetten szépek, de valahogy mégis rohadtul vonzóak. Hogy ez miért van, és hogyan működik azt nem tudom. :)
2010. ápr. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
51%
Én már voltam duci csajjal. Az a fajta, akit említettél is, hogy iszonyat bombázó lenne (az az arc...), ha nem lenne rajta ennyi felesleg. Egyébként meg teljesen jó volt, gyakorlatilag nem volt olyan hogy lehetetlent kérjek, mindent elintézett. És azok a HATALMAS csöcsök! Egyébként hosszútávra szkippelem én is.
2010. ápr. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
szerintem kamus vagy:D titkon az ilyenn őkre gerjedsz,csak nem vallod be magadnak:DDD 23N.
2010. ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok egy vékony darab 175/80, de nem is nézek ki úgy mint egy partravetett bálna :)

szóval még viszonylag normális az alkatom.

nos, az én barátom 2m magas, és kb 140kg, mellette szinte nádszálnak látszom :)

szóval őt biztos nem zavarja, és én is örülök neki, h nem piszkafa. jól mutatunk együtt :)


sosem gerjedtem a kis egyszálbél faszikra, azok nekem semmi erőt és biztonságot nem sugároznak.


ja,és persze terhes vagy :p

csók

2010. ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!